راهنمای ثبت نام وایمکس ایرانسل و پرداخت و شارژ مجدد وایمکس

آدمک وایمکسچندی پیش از یکی از دوستان خوبم که کار با سرویس وایمکس ایرانسل را تجربه کرده بود، خواستم راهنمایی برای چگونگی نام‌نویسی و استفاده از وایمکس ایرانسل بنویسد. آن‌چه می‌خوانید حاصل زحمت ایشان است:

من در این مقاله تجربه خودم رو با وایمکس می‌نویسم. برای تهیه وایمکس ابتدا باید به یکی از دفاتر ایرانسل که خدمات وایمکس رو ارائه می‌ده مراجعه کنید و پس از پر کردن یک سری فرم و ارائه یک فتوکپی کارت ملی، یک پیام کوتاه حاوی شناسه وایمکس و مبلغی که باید پرداخت کنید براتون ارسال می‌شه.

بعد از این که پول رو پرداخت کردید، حدود 48 ساعت طول می‌کشه تا یه مأمور از طرف ایرانسل با مودم وایمکس در خونتون ظاهر بشه و به طور رایگان وایمکستون رو وصل می‌کنه؛ البته قبلش باهاتون تماس می‌گیره تا نیاد و پشت در بمونه. قبل از اون هم شما باید یک فتوکپی از قبض برق یا تلفن یا سندی که ثابت کنه شما اونجا زندگی می‌کنید، تهیه کنید و بدید به مأمور ایرانسل؛ اگر مستأجرید، اجاره‌نامه رو باید ارائه کنید. اگر هم در خوابگاه زندگی می‌کنید و یا به هر دلیلی نمی‌تونید همچین چیزی رو آماده کنید، می‌تونید با مراجعه به دفتر پستی محله‌تون و پرداخت 200 تومان، یک تأییدیه پستی بگیرید و به مأمور ایرانسل ارائه بدید.

بعد از این که مأمور ایرانسل تشریف برد، ورود شما را به اینترنت وایمکس تبریک می‌گیم! (البته ممکنه این روند برای بعضی‌ها کمی بیشتر یا کمتر طول بکشه که دیگه به کیفیت خدمات ایرانسل مربوط میشه)

ازین به بعد، برای اتصال به اینترنت اولین صفحه‌ای که جلوتون ظاهر می‌شه، یک صفحه‌ی اینترنتی از سایت ایرانسل است که یوزر و پسوردتون رو وارد می‌کنید و وارد اینترنت می‌شید؛ تا زمانی هم که اتصال رایانه‌تون از اینترنت قطع نشه، دیگه نیازی نیست که دوباره این یوزر و پسورد رو وارد کنید.

اگر گذرواژه یا همون پسوردتون چیزیه که یادتون می‌ره، و می‌خواید عوضش کنید، یا اینکه هر نوع اطلاعاتی از خودتون رو که توی شبکه وایمکس ایرانسل ذخیره شده مثل اسم و شماره تلفن و … می‌خواید تغییر بدید باید با مراجعه به صفحه ورود  ecare و وارد کردن یوزر و پسوردتون اطلاعاتتون رو اصلاح و یا تکمیل کنید. این کار رو از طریق سایت http://wimax.irancell.ir هم می‌تونید انجام بدید، به سایت وایمکس برید و روی گزینه حساب من (e-care) کلیک کنید.

ورود به سیستم کنترل حساب اینترنتیبا مراجعه به سایت ایرانسل و رفتن به صفحه‌ی وایمکس شما یک منوی کاربری دارید که در زیر می‌بینید:

سیستم کنترل حساب اینترنتی ایرانسل

حساب

حساب وایمکسدر این قسمت اطلاعات مربوط به حساب شما درج شده ، شما می‌تونید از منوی سمت راست فعالیت‌های مختلفی رو انجام بدید:

 • از طریع اطلاعات حساب، اطلاعات حساب وایمکستون رو چک کنید.
 • از طریق شارژ مجدد وایمکستون رو شارژ کنید.
 • از طریق قطع موقت یا رفع قطع موقت وایمکس،‌ حسابتون رو برای مدتی قطع کنید.
 • از طریق گزینه رسید بانکی شما می‌تونید رسیدهای بانکی‌ای که تاکنون پرداخت کردید رو ببینید.

طرح تعرفه

جدول تعرفه وایمکس

درگزینه‌ی طرح تعرفه‌ی شما، اطلاعات تعرفه‌ای رو که از ایرانسل گرفتید نمایش داده می‌شه، در صورتی‌هم که بخواین این طرح رو عوض کنید می‌تونید از گزینه انتقال به طرح دیگر استفاده کنید، البته این گزینه زمانی که شما در وضعیت تعلیق باشید یعنی پول ایرانسل رو نداده باشید کار نمی‌کنه؛ هرچند در زمانی هم که کار می کنه فقط می گه درخواست شما ثبت شد! بهترین راه برای اینجور کارها اینه که با پشتیبانی ایرانسل به شماره ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ تماس بگیرید و به اپراتور بگید که می‌خواین از چه تعرفه ای استفاده کنید، ایشون راهنمایی‌های لازم رو به شما می‌کند.

خدمات مشترکینتغییر آدرس و مودم وایمکس

در بخش خدمات مشترکین شما می‌تونید اطلاعات خوتون رو از طریقخدمات مشترکین وایمکس گزینه‌های زیر اطلاعات حسابتون و منوی سمت راست ویرایش کنید، پیشنهاد می‌کنم برای اینکه پسوردتون رو فراموش نکنید بعد از نصب وایمکس توسط مامور ایرانسل حتما اون رو عوض کنید و یک چیزی بذارید تا فراموشش نکنید.

صورتحساب اینترنتی

اما مهم‌ترین نکته در حساب‌های وایمکس؛ چگونگی پرداخت اینترنتیشه. ایرانسل همیشه قبل از اینکه شارژ وایمکستون تموم بشه با پیام کوتاه بهتون اطلاع می‌ده، بنابراین پیشنهاد من هم اینه که شماره موبایلی رو که ازش استفاده می‌کنید به وایمکس بدین تا اخبار سریع به اطلاعتون برسه.

اگر هم پرداخت نکنید حسابتون تعلیق می‌شه، اما هنوز اتفاق مهمی نیفتاده، اگر بعد از چند ماه بازم پول ایرانسل رو ندید دیگه صداش درمیاد و شروع می‌کنه به پیغام دادن که حسابت رو می‌بندیم، بنابراین مشتری خوش‌قولی باشید و پولتون رو سر موعد پرداخت کنید.

در منوی صورتحساب یک بخش مشاهده صورت‌حساب داره که شما می‌تونید بفهمید باید چقدر بابت خدمات اینترنت به ایرانسل پول بدید و بخش دومش هم اینه که اون پول رو پرداخت کنید.

صورتحساب اینترنتیشما از طریق دریافت صورتحساب وایمکستون مقدار دقیقی رو که باید پرداخت کنید رو دربیارید و اون رو از طریق پرداخت قبض پرداخت کنید. برای پرداخت شما چند راه دارید:

۱. شارژ وایمکس ایرانسل به صورت مستقیم

شارژ وایمکس ایرانسل به صورت مستقیم، آسون‌ترین و سریع‌ترین روش شارژ وایمکسه. به صفحه‌ی شارژ وایمکس ایرانسل برید، شناسه‌ی وایمکس و مبلغی که می‌خواید وایمکستون شارژ بشه رو وارد کنید. ایمیلتون رو هم (اگه خواستید) بزنید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید. بعد از این که پرداخت رو توسط کارت‌های بانکی عضو شتاب انجام دادید، وایمکستون به همون مبلغ شارژ خواهد شد. به همین سادگی :-)

شارژ وایمکس ایرانسل

پرداخت اینترنتی هزینه وایمکس۲. پرداخت اینترنتی به کمک کارت‌های شتاب

شما می‌تونید با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و داشتن رمز دوم برای اون، صورت‌حسابتون رو اینترنتی پرداخت کنید.

۳. شارژ مجدد به کمک خرید شارژ ایرانسل

شما ‌می‌تونید به اندازه مبلغ مورد نظرتون کارت شارژ ایرانسل تهیه کنید و سپس با ورود به سیستم e-care و در قسمت «حساب» گزینه «شارژ مجدد» رو انتخاب کنید. مثلا اگر باید 12هزار تومن پرداخت کنید، دو تا کارت شارژ 5هزار تومانی و یک کارت 2هزار تومانی تهیه کنید، به قسمت شارژ مجدد بخش حساب برید و شماره سریال و شماره پین کارت (همون کد شارژ) رو وارد کنید و اون رو ثبت کنید تا حسابتون شارژ بشه. شما می‌تونید شارژ ایرانسل رو هم به طور اینترنتی از سامانه خرید شارژ خریداری کنید و ازش برای شارژ وایمکستون استفاده کنید. اگه نمی‌دونید چطور از اینترنت کارت شارژ بخرید، این مطلب رو بخونید.

شارژ مجدد وایمکس با کارت شارژ ایرانسل

3. پرداخت حضوری به بانک

یک راه دیگه هم برای شارژ وایمکس ایرانسل، واریز پول به حساب ایرانسل از طریق شعب بانک ملت یا تجارت است. حساب‌ها به نام شرکت ایرانسل هستند و شماره حسابا ایناس:

 • بانک ملت: 444440/96
 • بانک تجارت: 210447

اگر هم اضافه بر اونچه که ایرانسل بهتون گفته بود شارژ کردید، نگران نباشید؛ ایرانسل اون مقدار رو برای ماه بعدیتون نگه می داره و اون مبلغ از دست نمی‌ره.

در آخر هم می‌تونید هر مشکلی که داشتید از پشتیبانی ایرانسل با همون شماره ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ تماس بگیرید و مشکلتون رو حل کنید.

شارژ وایمکس ایرانسل

2. شارژ مجدد به کمک کارت شارژ ایرانسل

شارژ وایمکس ایرانسل
ارسال شده در آموزشی, وایمکس ایرانسل | برچسب‌شده ، ، ، ، |
خرید شارژ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

132 دیدگاه برای «راهنمای ثبت نام وایمکس ایرانسل و پرداخت و شارژ مجدد وایمکس»

 1. مهدی می‌گوید:

  سلام میخواستم بدونم اگه با دو مودم از یک اشتراک استفاده کنیم از طریق یک مودم میشه مودم دیگه رو کنترل کرد و سایت هایی رو که باز کرده چک کرد؟

 2. fatemeh می‌گوید:

  سلام.من وایمکس یک ساله 2 مگ دارم. الان بعد 4 ماه حجم رایگانم تموم شده میخوام شارژ مجدد کنم.خواستم ببینم حجمی که می خرم مثلا 5 گیگ رو تا پایان طرح یک ساله م می تونم مصرف کنم یا مدت دار هست ؟ و ظرف یک ماه باید استفاده بشه؟

 3. علی اکبر عمامه می‌گوید:

  سلام از وایمکس ایرانسل استفاده می کنم یه چند روز پیش به صورت ناگهانی از کار افتاد به سفارش همکارانتون بردم برای تست 20 هزار تومن گرفتن ازمون میگن وایمکس خراب شده و باید تعویض شود و 250 هزار تومن هزینه تعویض وایمکسه
  خوب من که میدونستم وایمکسم خرابه که بردم درستش کنم
  اگه بخوام این پولو پرداخت کنم گزینه های بهتری هست برای استفاده
  مبلغی که تو حساب وایمکسم هست چی میشه اونو باید از کی پس بگیرم حدود 100 هزار تومنه
  ایا این اجهاف در حق مشتری نیس
  4 ساله دارم از وایمکس استفاده می کنم به اندازه یه مدم بهتون سود نرساندم که مدممو تعویض کنید

 4. saeme می‌گوید:

  کسی می تونه منو راهنمایی کنه من می خوام یکی از سه گزینه وایمکس مبین نت و ایرانسل و سیم کارت رایتل بخرم به نظرتون کدوم بهتره برای تماس تلفنی می خوام ازش استفاده کنم

 5. اسماعیلی می‌گوید:

  سلام خسته نباشید خونه ما خط ثابت نداره ایا اینترنت ایرانسل خوبه؟کدوم وایمکس برامن مناسبه؟لطفامنو
  راهنمایی کنید

  • کارتی می‌گوید:

   شما سه تا گزینه پیش رو دارید: وایمکس ایرانسل، وایمکس مبین‌نت و سیم‌کارت رایتل. هر کدوم از این‌ها مزایا و معایب خودشونو دارند که مقایسه‌شون بحث مفصلی رو می‌خواد.

 6. kourosh می‌گوید:

  سلام من وایمکس مبین نت دارم و میخوام از این به بعد از ایرانسل استفاده کنم. آیا واسه مودم باید هزینه جداگانه پرداخت کنم یا میتونم از مودم مبین نت استفاده کنم؟

 7. ssss می‌گوید:

  سلام – میشه وایمکس رو ماه بعدی ک میخوام شارژ کنم از سرعت 256 به 512 منتقل کنم ؟الان 16 تومن پرداخت میکنم یهو 24 تومن بریزم؟

 8. فیاضی می‌گوید:

  ایا اینترنت ایرانسل ساعت یک شب به بعد مجانیه؟

 9. بهار می‌گوید:

  من میتونم وایمکس با پرداخت کارت شارژ خریداری کنم

  • کارتی می‌گوید:

   در مطلب توضیح داده شده. شما برای خرید اولیه وایمکس نمی‌تونید از کارت شارژاستفاده کنید ولی برای شارژ مجدد می‌تونید.

 10. معماری می‌گوید:

  سلام من پسورد وایمکس ایرانسلمو فراموش کردم باید چیکار کنم ؟ اگه میشه توضیح بدید

 11. mehdi می‌گوید:

  با سلام…به تازگی مودم وایمکسWIXFMM گرفتیم…این مودم در طبقه یک نصب شده…ولی به طبقه های بالا تر که میریم مثلا طبقه دوم یا سه که میریم دیگه انتن دهی نداره … اگر مودم رو با خودمون ببیریم انتن دهی داره در طبقه های بالاتر ولی بردش فقط تو همون طبقه هس …ایا راهی داره برد مودم رو بیشتر کنیم؟یا هر راه دیگه ای؟

 12. جی جی می‌گوید:

  سلام.من وایمکس دائمی خریدم.خواستم ببینم جریان پول آخر ماهش چجوریه؟چظور حساب میشه؟من یه مدتی خونه نیستم یعنی فقط تابستونا درست و حسابی از نت استفاده میکنم و عید بقیش دانشگاهم و این بلا استفاده می مونه اگه بذارمش و برم هرماه باید پول چرداخت کنم و یا چون استفاده نمیکنم ،نیازی هم نیست پولی هم بدم؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید آخه قطع موقت به درد من نمیخوره و حداکثر 60 روزه که کمه و تازه فقط دوبار در سال اونم با فاصله 180 روز میشه استفاده کرد؟خواهش میکنم جواب بدید ممنون

 13. HIRONDELLE می‌گوید:

  سلام یه سوال داشتم..لپ تاپ من خودش مودم وایمکس داره..ولی من نمیدونم چطور ازش استفاده کنم..تا الان با مودم ADSL که تو خونه هست بصورت WIRELESS کانکت میشدم..اما میخام تو مسافرت هم بتونم اینترنت داشته باشم..میتونید راهنماییم کنید؟ با تشکر..

 14. ناشناس می‌گوید:

  سلام من مودم وایمکس با طرفه اعتباری ماهانه تهیه کردم ولی زود تر از این یک ماه تموم شد جوری که فقط شبا با اینترنت رایگان میتونم دانلود کنم اونم باسرعت دایل اپ حالا میخوام بدونم بهترین وصادقانه ترین راه برای دوباره وصل شدن به اینترنت در روز چیه که مشکلات بی شمار عزیزان رو نداشته باشم؟ البته تا چند وقت دیگه تمام ضعف ها و مشکلاته اپراتورها از طریق رسانه گزارش میشه 1392/6/7 وسوال دیگه ؟ بسته های افزایشی که گرفتم بازم زودتر تموم شد این حرفو باتوجو به میزان دانلود واپلود نسبت به بسته افزایشی میگم؟

 15. پیمان می‌گوید:

  سلام .
  توی سایت ایرانسل نوشته شده که طرح های نامحدود به این صورت نیستن که هر چه قدر شما خواستید دانلود
  کنید با اینکه اسمش نامحدوده ولی یه جورایی محدوده. میخواستم در این مورد برام توضیح بدید که میزان
  سقف دانلود برای یک طرح 512 کیلوبایتی 1 ماهه و نامحدود چه قدره؟
  مطلب دوم که وایمکس ایرانسل از ساعات 1 تا 8 دانلود رایگان داره و من هر شب تو این ساعت چیزی در حدود
  1.5 گیگ دان میکنم واز ترافیکم چیزی کم نمیشه و در هفته چیزی در حدود11 گیگ دان میکنم میخواستم بدونم ایا ممکنه من در لیست سیاه قرار بگیرم یا دانلود شبانه محدودیتی نداره؟

 16. سعید64 می‌گوید:

  برای وایمکس ایرانسل نیازی به خط تلفن ثابت هست آخه من ندارم

  • کارتی می‌گوید:

   خیر. مزیت وایمکس نسبت به adsl اینه که نیاز به خط تلفن نداره. حتی شما می‌تونید مودمشو ببرید بیرون از خونه‌تون و در محل کار یا دانشگاه هم باهاش به اینترنت وصل بشید.

 17. fardin می‌گوید:

  سلام
  من وايمكس مبين نت دارم و الان ميخوام شارز كنم اعتبارمو ولي انتن خوبي ندارم.ميخواستم در مورد اينكه به ايرانسل تبديلش كنم راهنمايي ام كنيد
  ممنونم

  • کارتی می‌گوید:

   امکان تبدیل وایمکس مبین‌نت به ایرانسل و یا برعکس وجود نداره. اگه بخواید این کارو بکنید،ا باید این مودم رو بفروشید (معمولا نمایندگی‌های مبین نت ازتون می‌خرند) و بعد یه وایمکس ایرانسل ثبت نام کنید.

 18. ناشناس می‌گوید:

  سلام
  اگه این وایمکس رو خریداری کنیم بعد از اتمام اعتبارش میشه تا یه مدتی یا هر وقت دلمون خواست دوباره
  شارژ کنیم و ازش استفاده کنیم یا تاریخی داره ؟

 19. ناشناس می‌گوید:

  salam lotfan rahnamaim konid.man chetori mitonam esme modeme wireless wimax irancell mo taghir bedam.mamnon

 20. Farnaz می‌گوید:

  خسته نباشید
  من در حال حاضر دارم از مودم D-link استفاده می کنم می خوام بدونم امکانش هست که با همین مودم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم یا باید مودم ایرانسل داشته باشم؟

  • کارتی می‌گوید:

   دوست عزیز مودم‌های ADSL با مودم‌های Wimax فرق دارند. برای وایمکس باید از خود ایرانسل مودم تهیه کنید.

  • MohseN می‌گوید:

   سلام.
   بسته به نوع(مدل) مودم D-link از اون به عنوان مودم وایمکس ایرانسل استفاده کنید.. بهتره که به یه نمایندگی ایرانسل مراجعه کنید.

 21. hossein می‌گوید:

  سلام میخواستم بدونم از طریق گوشی هم میشه وایمکس رو شارزکرد؟ کد دستوریش چیه؟

 22. مینا می‌گوید:

  سلام
  من مدم وایمکس ایرانسل دارم. و ماهیانه اونو شارژ می کنم.(تعرفه دائمی ندارم). می خواستم ببینم واسه کاربرانی مثل من هم بین ساعت 2-8 نصفه شب، دانلود رایگانه یا نه؟
  یه سوال دیگه اینکه اگه از حجم دانلود این ماه، چیزی باقی بمونه، به ماه بعد انتقال پیدا میکنه یا از بین میره؟
  ممنون:)

  • کارتی می‌گوید:

   حجم باقی‌مانده از هر ماه به ماه بعد منتقل نمی‌شه. برای این که بدونید طرح اشتراکی‌تون دانلود شبانه رایگان داره یا نه، به وب‌سایت وایمکس ایرانسل مراجعه کنید.

 23. امیر حسین می‌گوید:

  میخواستم بپرسم که آیا در اینترنت وایمکس در ساعات شب دانلود رایگان داره؟

 24. سعيد می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشيد ب شما دوستان عزيز من چند روز براي وايمكس ثبت نام كردم يه اس ام اس امد که براي جهت تكميل ثبت نام و تحويل وايمكس ب اين ادرس ecare.irancell.ir در بخش ثبت نام مشتركين نام خود را تاييد كنيد ولي اين سايت ك ميام از اين گذينه ك ميگه خبري ني اگه پيگيري كنيد ممنون ميشم.

 25. نوید می‌گوید:

  سلام
  من یک مودم وایمکس ایرانسل دارم که مدت هاست از اون استفاده نکردم و کلا شناسه وایمکس ورمز عبور اون رو گم کردم تنظیمات مودم و راه اندازی رو خودم بلدم ولی می خوام بدونم چطور میتونم شناسه قبلیم رو بپرسم یا یه شناسه جدید بگیرم
  ممنون میشم از راهنماییتون.

 26. الناز می‌گوید:

  و یه سوال دیگه…!من هیچ اطلاعاتی درباره ی وایمکس ندارم میخوام بدونم مثل wireless میشه با گوشی connect شد؟؟

  • کارتی می‌گوید:

   بله. وایمکس هم مثل adsl مودم‌های مختلفی داره. اگه مودم wireless وایمکس بگیرید می‌تونید با گوشیتون بهش وصل بشید.

 27. آرش بایمانی می‌گوید:

  سلام من ساکن شاهین شهر هستم اما محل کارم عسلویه و کنگان است و ماهی 7 روز بیشتر خانه نیستم ایا میتوانم مودم wimax رابصورت سیار در شهرهای دیگر استفاده کنم باتشکر فراوان من رو راهنمایی کنید ممنونم

  • کارتی می‌گوید:

   وایمکس ایرانسل فعلا تنها در مناطق محدودی از شهرستان‌ها آنتن‌دهی داره که لیست این مناطق رو به تفکیک استان می‌تونید اینجا ببینید. در کل، وایمکس مبین‌نت در شهرستان‌ها پوشش بهتری داره. به سایت مبین‌نت برید و نقشه‌ی مناطق تحت پوشش رو ببینید. اگر مناطقی که ذکر کردید، در نقشه‌ی پوشش وایمکس مبین‌نت بود، در شرایط فعلی، وایمکس مبین‌نت برای شما انتخاب بهتریه.

 28. ashkan می‌گوید:

  سلام،یه سوالی داشتم،چند ماه پیش وایمکس ایرانسل گرفتم اما چون سنم زیر هجده ساله ،وایمکسو به اسم پدرم زدم و پدرم مدرک دانشگاهی نداره سرعتش هم صدو بیستو هشته.هیچ راهی نیست که بتونم از پهنای باند بیشتری استفاده کنم؟با تشکر

  • کارتی می‌گوید:

   شما کافیه که یه نامه از یک اداره‌ی دولتی یا یه شرکت خصوصی تهیه کنید که پدرتون برای انجام امور محوله نیاز به اینترنت با سرعت بالاتر داره.

 29. Erfan می‌گوید:

  سلام من به قسمت تغیر تعرفه میرم ولی فقط سرعت 128 رو میاره؟

  • کارتی می‌گوید:

   احتمالا دلیلش اینه که اسم شما برای استفاده‌ی خانگی ثبت شده و برای استفاده‌ی خانگی قانون سرعت بالای ۱۲۸ رو اجازه نمیده. شما باید یه نامه از دانشگاه یا یه نهاد دولتی یا یه شرکت خصوصی بگیرید که برای انجام امور محوله نیاز به اینترنت دارید. بعد این نامه رو به یکی از مراکز خدماتی ایرانسل ببرید، تا بتونید از سرعت‌های بیشتر استفاده کنید.

 30. MAHDIEH می‌گوید:

  سلام خسته نباشید.من امروز پول وایمکس واریز کردم الان فقط باید منتظرباشم تا یکی بیاد ووصلش کنه یعنی نبایدبه سایت وایمکس برم وواریز پولو تعییدکنم؟

 31. محمد علی سیفی می‌گوید:

  چطوری میتونیم بفهمیم چقدر شارژ وایمکس مونده؟

 32. sahar می‌گوید:

  سلام من می خواستم بگم اگر امکانش هست برام بگین چه جوری بفهمم چقدر از شارژم مونده؟
  ممنون

 33. بابک می‌گوید:

  من یه مودوم usbوایمکس ایرانسل گرفتم رو ویندوزی که کارشناس نصب کرده به راحتی کار میکنه اما وقتی رو کامپیوتر دیگه میزنمش نصب میشه اما اصلا انتن نمیده حتی رو ویندوز دوم خودم هم انتن نداره

 34. مرجان می‌گوید:

  سلام
  راهنمایی هاتون خیلی به من کمک کرد متشکرم

 35. bahar می‌گوید:

  سلام.من میخوام ببینم چقد از شارژ وایمکسم مونده. چیکار کنم؟

 36. احمد فکری می‌گوید:

  من از وایمکس راضی هستم بخصوص از کارکنان مودب و با شخصیت آن .

 37. نجمه می‌گوید:

  خسته نباشید
  من در حال حاضر دارم از وایمکس مبین نت استفاده می کنم می خوام بدونم امکانش هست که با همین مودم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم یا باید مودم ایرانسل داشته باشم؟

 38. پرنيان می‌گوید:

  سلام
  من مدتي از يه مدم وايمكس با سرعت 512 استفاده ميكنم با 4 گيگ ترافيك.اوايل سرعت مناسبي داشت و با مشكلي مواجه نشده بودم حالا بعد از گذشت چند ماه سرعت داغووون!!شده كه گاهي اوقات يه سايتم حتي باز نميشه حالا انتن ميده ها ولي سرعتش اينطوريه بد تر از همه اينكه اين ماه كه 21 تومن وسط ماه پرداخت كردم بعد از 3 روز با 1 گيگ دانلود تموم شده!!!!! از اپراتور كه ميپرسم براي چي خساب من قطع شده ميگه شما 2گيگ دانلود داشتيد و 2 گيگ هم صرف باز كردن سايت ها كرديد!!!!! سايتهايي مثل توييتر و فيس بوك از حساب شما كم ميكنن!!بماند كه تو اون سه روز تو دو تا سايت بيشتر نرفته بودم كه اونانم سايتاي خريد دوربين بودن!!

 39. f_a می‌گوید:

  مرسی کارتی جون…

 40. شهاب احمدی سهامیه می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید واقعا وایمکس عالیه

 41. شهاب زارع می‌گوید:

  جدیدا ایرانسل هر ماه این ایمیل رو برام میفرسته، نمیفهمم چی میگه، بعد که زنگ میزنم میگن باید فلان قدر پرداخت کنی …. میخواستم بدونم آیا شما اطلاع دارین قضیه چیه؟!
  متن ایمیل:

  مدت استفاده از ترافيک ماهانه شناسه وايمکس 0941136…. در %5% به پايان رسيده است . جهت تمديد و دريافت ترافيک ماهانه ، اعتبار حساب خود را %4% ريال افزايش دهيد . در غير اينصورت حساب شما در 91/03/04 قطع خواهد شد .
  اگر هزينه اشتراک خود را پرداخت نموده ايد ، پيغام فوق را ناديده بگيريد.
  اين پيام توسط سيستم ايجاد شده است، لطفاً به آن پاسخ ندهيد.

  وايمكس ايرانسل

 42. محمود فکری می‌گوید:

  سلام من وایمکس usb 128 دارم چون برای کاردر مغازه می خواهم استفاده کنم می تونم با جواز کسب تبدیل کنم به512 ممنون میشم راهنمایی کنید تا آخر برج 3 شارژ دارم باتشکر

 43. elham می‌گوید:

  من گیج شدم چرا هر کی یه چیزی میگه بلاخره بگیرم یا نه شده مثل سک سک مال یکی خوبه مال یکی بد

 44. قادری می‌گوید:

  با سلام نمیدونم جوابم را خواهم گرفت یانه به هرحال من تازه وایمکس ایرانسل گرفتم ولی بعد از فعال شدن 2 روز استفاده الان قطع شده آنتنش میاید وقطع میشه در دو روز اول همچین مشکل را نداشتم خیلی هم عالی بود ولی الان اینطور شده است با پشتیبانی هم تماس گرفتم جواب نمیدن کسی از دوستان با همچین مشکل روبرو شده یا …از کارتی عزیز خواهش دارم تا جوابم را بدهد با تشکر

  • Behrad می‌گوید:

   دوست عزيز سلام
   اين مشكل فقط در دو صورت پيش مياد
   يكي اينكه شما پسورد يا همون رمز عبور اينترنتي كه ما از ايرانسل واستون ارسال كرديمو عوض كردي؟؟ وكه در اين صورت بايد بري تو كنسول مودم هم عوض كني رمزتو
   يا اينكه شما بين دو تا BTS , وايمكس قرار گرفتي در اينصورت بايد آي پي خودتو ثابت كني كه اونم با تنظيمات مودم امكانپذيره
   Salehi.irancell@yahoo.com

 45. mohammad می‌گوید:

  سلام من می‌خواستم بدونم امکان داره من یه مودم وایمکس از یه کشور دیگه بخرم و کانفیگ کنمش واسه ایرانسل؟ یعنی من مودم دارم uroad 8000 می‌شه با این رجیستر شم؟

  • Behrad می‌گوید:

   سلام نه دوست عزيز
   موقت ميتوني واسه چند دقيقه استفاده كني ولي به محض اينكه تو شبكه ي ايرانسل شناسايي بشه مودم شما و آدرس مك شما غير ماز تلقي ميشه و شما رو اصطلاحا از سايت ميندازه بيرون و ارتباطتو قطع ميكنه
   Salehi.irancell@yahoo.com

   • رامین می‌گوید:

    دوست عزیزم محمد وبهراد
    در جریان باشید که تا آخر اردیبهشت امسال این امکان بوجود خواهد آمد. ولی یادتون باشه که تنظیمات مودمی که از خارج وارد کردید رو نمیتونید خودتون انجام بدید.

    • ناشناس می‌گوید:

     سلام داداش گلم
     من کاملا تو جریان این قضیه هستم این امکان به هیچ وجه فراهم شدنی نیست فعلا

     • رامین می‌گوید:

      نمیدونم شما کارتون چیه ولی بهتون قول میدم خیلی زود ایرانسل این امکان رو فراهم می کنه که کاربر مک مودم شخصیش رو تو سیستم اضافه کنه و یه اکاونت بخره و کانکت بشه

 46. کابر پشیمان می‌گوید:

  سلام
  والا من بعد از مدتها وایمکس گرفتم ولی کاش نمیگرفتم ، اصلا راضی نیستم ، باورتون نمیشه بارها پیش اومده که نتونستم با وایمکس وارد سایتی بشم ، ولی وقتی کانکشن وایمکس رو قطع میکنم و با کانکشن دایال آپ کانکت میشم وارد اون سایت میشم ، خیلی مزخرفه و عجیب !!!!! یعنی چطور میشه که با سرعت 128 کیلو بایت نمیتونم وارد سایت بشم ولی با سرعت داغون دایال آپ میتونم !!!!!!!!!!!!!! بعدشم هر وقت به پشتیبانی زنگ میزنم بعد از اینکه میگه ارتباط شما برقرار شده است دو سه بار طولانی پیام میده که لطفا منتظر باشید ، فکر کنم دست کم روی هم رفته حدود یک ربع پشت خط میمونم ، الانم که میخوام تعرفه بالاتر بگیرم باید یه نامه ( از دانشگاه یا ارگانی که کار میکنم ) تهیه کنم حالا یکی نیست بگه اگه یه کاربر درحال حاضر دانشجو نیست و یا شاغل نیست و یا حتی شغلش آزاده و مرجعی برای تهیه نامه ذکر شده نداره باید چیکار کنه؟

 47. zahra می‌گوید:

  سلام ببخشید من وایمکسم تعلیقه و حالا شارژ مجددش کردم ولی از تعلیق درنمیاد باید چیکارش کنم؟ چقدر باید صبر کنم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید

 48. neda می‌گوید:

  من حدود 3 ماهي ميشه كه وايمكس ايرانسل دارم و خيلي هو راضي هستم و از پشتيباني هم تشكر مي كنم كه هميشه پيگيري كردن، از نظر آنتن دهي هم هميشه فول بودم و مشكلي نداشتم.
  مرسي از شركت خوب ايرانسل :-*

 49. احمددددددد می‌گوید:

  سلام من یه مودم داخلی وای فای ایرانسل دارم میشه باهاش 32 تا کامپیوتر رو همزمان کانکت کرد ( تو دفترچش نوشته بود که همشم چخانه دو تا رو باهم نمیبره چه برسه به 32) سرعتم 128 هست اگه بخوام سرعتم رو به 256 ارتقاء بدم باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. ahmad.kh10@yahoo.com

 50. فرانک می‌گوید:

  باسلام سرعت دانلود خیلی پایینه تعرفه 512 رو چطور میشه فعال کرد نامه از کجا باید تهیه کرد؟

  • Behrad می‌گوید:

   سلام دوست عزیز شما باید پس از تماس با 707 یک معرفی نامه از دانشگاه خود یا محل کار “شرکتی” با مهر و سربرگ تهیه فرمایید و نامه هم باید حتما خطاب به شرکت ایرانسل باشد و سرعن درخواستی در آن ذکر گردد
   Salehi.irancell@yahoo.com

 51. آرزو وزیری می‌گوید:

  با سلام مدتی است با خدمات پس از فروش وایمکس ایرانسل میخواهم تماس بگیرم.باشماره 09377070000 ولی پس از حدود یک دقیقه یا بیشتر که ضبط تلفنی پخش میشود بوق اشغال میزنه و آدم را کلافه میکنه این مورددر تمام ساعات اینطور است حتی یک یا دو نصفه شب واصلا” امکان تماس با این شماره نیست. چه کار باید کرد؟

  • کارتی می‌گوید:

   ما بی تقصیریم. ما در وبلاگ کارتی سعی می کنیم اطلاعات مورد نیاز کاربران رو بهشون بدیم. منتهی اگه خدمات پشتیبانی شرکت ایرانسل ضعیفه، اون دیگه به ما مربوط نمیشه و ما کاری در این زمینه نمی تونیم انجام بدیم.

  • بهراد صالحی می‌گوید:

   سلام دوست عزیز شما باید پس از تماس با 707 سریعا شماره ی یک 1 رو شماره گیری کنید تا به اولین اپراتور آزاد متصل بشید
   Salehi.irancell@yahoo.com
   و معمولا هم تماسهایی که با خط ایرانسل گرفته بشه بهتر و زودتر وصل میشه تا سایر خطوط

   • مجتبی می‌گوید:

    سلام ، به نظر من برای سرعت زیر 512 کیلوبیت در ثانیه وایمکس ایرانسل جالب نیست و مخابرات بگیرین بهتره

    ولی من 512 ش رو دارم واقعا سرعت مناسب و عالی است ..ولی سرعت های 256 و 128 اون از سرعت مخابرات کمتر هست:

    128:تقریبا با سرعت 16 کیلوبایت دانلود میکنه
    256 با سرعت 34
    و 512 با سرعت 67 کیلو بایت که ضربدر 8 میشه همون 512 کیلوبیت .

    این 512 که من دارم سرعتش ثابت و خوب هست قطعی کم پیش میاد ،همیشه سرعت دانلودم روی 67 هست نئسان نداره و از این بابت راضیم

    خدمات شارژ اینترنتیش عالی هست .

    راستی اگه اول با یه تعرفه 128 ثبت نام کنین و بعد توی سایت تعرفه رو به 512 تغییر بدین دیگه نامه دانشجویی یا از شرکت نمیخواد!بلکه پایان ماه یا سر ماه بعد خود به خود سرعت میشه 512. پس اصلا نگران نامه نباشین .

    و همینطور زیاد روی نقشه ها و کروکی های ایرانسل حساب باز نکنین! بهترین کار اینه که قبل از ثبت نام یه مودم وایمکس بر دارین ببرین توی محلی که میخوایین براش ثبت نام کنین ،چک کنین! من خونه ی خواهرم تا 5 تا چراغ وای فای مودم ایانسل روشن بود یعنی آنتن دهی در حدود درصد90 یابیشتر ولی نمایندگی ایرانسل گفته بود شما توی منطقه نیستید!پس اگه احیانا این رو شنیدید تا عملا چک نکردین بیخیالش نشین!

    اطلاعات بیشتر خواستین از من بپرسین m_z_84iut@yahoo.com

 52. مریم امیری می‌گوید:

  با سلام ببخشید بی مقدمه میگم بسکه عصبی هستم فقط توصیه میکنم وایمکس نگیرید در یک ماه شاید فقط 15 روزش وصل میشه باقی روزها قطع وقتی با 707 تماس میگیرم میگن داره به روز رسانی میشه الان 3 ماه جواب همینه ولی موقع شارژ بیام بی دربی میدن-واقعا برای این شرکت متاسفم که سر حرف و تبلیغ خودش نیست

 53. مهدي123 می‌گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  اقا ميخواستم بپرسم كه آيا ميشه ايميلي كه براي وايمكس ايرانسل داديمو يه طوري عوضش كرد كه ايميلاي جديد ايرانسل بياد توي 1 ايميل جديدي كه ميخام؟يعني ايميل ديگه اي بدم بجاي قبلي؟
  خيلي متشكرو ممنونو مرسي

  • بهراد صالحی" تکنسین وایمکس ایرانسل" می‌گوید:

   مشترک عزیز سلام
   بله شما پس از ورود به کنترل حساب اینترنتی در قسمت خدمات مشترکین میتوانید برروی گزینه ی تغییر پرونده کلیک کنید و جزئیاتی همچون ایمیل و شماره تماس را تغییر دهید
   Salehi.irancell@yahoo.com

 54. مشترک وایمکس می‌گوید:

  نیما در مورد نحوه شارژش توضیحی بده. لطفا کسی می دونه بگه چند باره این سوال رو می پرسم.
  من شش ماه اعتباری گرفته بودم تا حال هم هیچ مشکلی نداشتم خیلی راضیم سرعتش هم خوبه اخر این ماه تموم می شه می خوام دو باره شش ماهه شارژ کنم نمی دونم چیکار کنم چون فیلدهای شماره پین و … فعال نیست بعد اینکه پول واریز کنم فعال می شه؟ در پرداخت اینترنتی با کارت شتاب بدون خرید کارت شارژ شماره پین و شناسه چه ارقامیه؟

  • کارتی می‌گوید:

   شما مقاله رو به دقت نخوندی. ما چند راه مختلف رو معرفی کردیم. شما میتونی به جای این که از کارت شارژ و شماره پین استفاده کنی، از پرداخت اینترنتی استفاده کنی. برای این کار، به جای «شارژ مجدد» از «پرداخت اینترنتی» استفاده کنی.

 55. نیما می‌گوید:

  با سلام به همگی من مشترک وایمکس ایرانسل بودم و 6 ماه از این سرویس استفاده کردم برای راهنمای دوستان چند مطالب مهم رو توضیح میدم 1- ایرانسل هیچ سیسنم پیگیری درستی ندارده و شماره پیگیری اون دکوری و کشکی هست 2- پول سرویس ماهانه نامحدون از شما میگیرن از مودم آخر ماه تحویل میدن بعدشم میبیند که بجای 6 ماه 5 ماهه قطع شد اصل هیچ پیامکی هم نمیاد بعدش خود به خود میشه نامخدود ماهیانه که 50 هزار تومان باید بدین تا از تعلیق بیرو بیاد 3- هیچ آموزشی در مورد سیسم مزخر فه ecare به شما نمیدین مثلا زمان تعلیق نمیتونید تعرفه که خودش خود به خود انتخاب کرده عوض کنید ساده بگم باید 50 هزارتومنو پیاده شین تا از به اصطلاح تعلیق بیاید بیرون بعدش اگر عمری بود و نصف شب آخرین روز ماه تونسین بیدار باشین و کانکت بشین میتونید تعرف رو عوض کنید بعدشم یهو یه پیامک مید که تغییر تعرف قبول نشده و یه 50 هزارتومن دیگه برای این ماهم بدین و …
  4- سرعت آپلودش برابر دایل آپ و سرعت داناود 512 به صورت واقعی حدود 25 k در تانیه تقریبا برابر 256
  adsl در بهترین شرایط 5- موقعی که مودم داخلی رو میدن آنتنشو کش میرن 6- برای کار اداری اصلا قابل
  اعتماد نیست یهو میبیند قطع شد و رفت تا بیاد سرعتش ثبات نداره 6- با یه نرم افزار پورتارو کنتر ل
  کردم دیدم مودم وایمکس بدون دلیل در حال انتقال اطلاعات هستش و در واقع یه تروجان یا برنامه جاسوسی رو رو سیستم شما برای کنترل مثلا کار برا میفرسته که اگه خواستوتون نباشه هست و نیستون رو به باد میده
  در کل یسیستم چرند و اشغال هستش اصلا به هیچ وجه پولتونم برا او دور نریزین

 56. eli می‌گوید:

  khili mamnon az siteton
  mikhastam beporsam wai max chetori sharzh mishe vagti shenase wai max va ramze obor yadet bere
  khili mamnon misham age zod javabamo bedin
  ya ali

  • کارتی می‌گوید:

   برای تماس تلفنی با پشتیبانی وایمکس ایرانسل از خط ایرانسلتون با ۷۰۷ و یا از سایر خطوط با ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (مرکز تماس ایرانسل) تماس بگیرید. این تماس رایگانه و اونا راهنماییتون می‌کنن.

 57. حامد می‌گوید:

  با سلام خدمت مديريت محترم سايت كارتي
  در درجه اول ميخواستم از سايت خوبتون تشكر كنم
  و در مرحله دوم جرياني كه براي خودم پيش اومد رو تعريف كنم شايد بدرد دوستان بخوره!
  من وايمكس ثبت نام كردم ! جالبه كه به48 ساعت نكشيده مودم تو خونمون بود و نصب شده!
  سر 2 ساعت هم فعال شد
  اما آنتن نداشتم گاهي 1 آنتن ميومد گاهي هم هيچي
  يعني عملان كانكت نميشدم
  با ايرانسل تماس گرفتم گفتن پيگيري ميكنيم تا 24 ساعت آينده يه كد رهگيريم دادن!
  اما خبري نشد
  من مودم رو بردم جايي كه ميدونستم آنتن فوله!!!
  محل كار خودم نزديك ميدون وليعصر.
  آنتن فول شد مودم راه افتاد منم عالي كانكت شدم!
  بعد شب كه رفتم خونه (محل سكونت بنده كرج هست)
  مودم رو زدم به برق ديدم حداقل 3تا آنتن دارم!
  و هميشه عالي كانكت شدم بعد اون!!! و واقعا راضي هستم
  حالا نفهميدم ايرانسل كاري كرد!(كه بعيد ميدونم)!
  يا مودم نياز داشت يه بار خوشگل فول آنتن بشه تا خوب راه بيوفته واسه جاهاييي كه آنتنش كمه!
  حالا خواستم دوستاني كه آنتنشون خيلي كمه يه بار اين حركت رو بزنن شايد تاثير داشته باشه!

  اگرم نقد يا تائيدي رو مطلب من بود خوشحال ميشم بگيد.

 58. حمید می‌گوید:

  خدا وکیلی وایمکس ایرانسل آشغاله ما به خاطر بد بودن خطوط تلفنی ای دی اس ال نمی دهند درد مجبوری وایمکس گرفتم و هر روز گریه می کنم تا به اینترنت وصل شوم پشتیبانیش هم که فقط برای آدم آهنگ می گذارند وقتی هم می خواهید شارژ کنید اصلا سایتش باز نمی شه جدا متاسفم برای این شرکت که فقط به دنبال تبلیغات دروغ و سود جویی است و فکر حرام یا حلال بودن این پولشان نیستند.

 59. الهه می‌گوید:

  من ميخوام يه وايمكس خريداري كنم امابعدازكلي تحقيق هنوزنفهميدم كه وايمكس محدوديت زماني داره يانه؟فقط بايدماهي يكبار12هزارتومن پرداخت كرديانه؟

 60. قاسم زاده می‌گوید:

  سلام

  بنا به دلایلی مجبورم از مودم یکی دیگه از مشترکین وایمکس ایرانسل استفاده کنم.
  حساب من نامحدوده ولی برای اون طرف نه، یه جوری میخوام فقط از مودمش استفاده کنم و فقط از حساب من کم بشه.
  یوزر و پسوردم رو تو قسمت تنظیمات مودم وارد کردم ولی باز حساب من از نظر حجم اطلاعات تبادل شده هیچ تغییری نمیکنه.

  چکار باید بکنم؟

  مودم جفتمون Bm632 wireless هست.
  ممنون

 61. نگين می‌گوید:

  سلام من هنوز جز كاربراي وايمكس نيستم ولي ميخوام يك وايمكس تا فردا بخرم اگه شمايا هركسي كه ميتونه بهم راهنمايي كنه جوابمو بده ممنون ميشم من وايمكسي ميخوام كه هم به كامپيوترم وصل بشه وهم به كامپيوتر شخصيم وقسمتي داشته باشه كه بتونم براي كامپيوترشخصيم حملش كنم به دانشگاه ولي نميدونم كدوم مودم وخريداري كنم

  • کارتی می‌گوید:

   به نظرم شما باید مودم usp خریداری کنید. البته در این حالت دیگه شما وایرلس نداری و روی هر سیستمی که بخوای وصل شی باید اون مودم کوچیک usb رو بهش وصل کنی. البته این که با همون مودم بتونید دانشگاه هم به اینترنت وصل بشید رو نمی‌دونم. زنگ بزنید از پشتیبانی وایمکس بپرسید.

  • حامد می‌گوید:

   با عرض پوزش از كارتي جون :دي
   شما يه مودم وايفاي داخلي بگير
   با كابلي كه خودش همراهشه به كامپوترتون وصل ميشه
   از واي فايش هم ميتونيد اگه خواشتيد با لب تاپ يا گوشي آن بشيد
   هر جايي هم كه بخوايد ميتونيد مودم رو ببريد
   ولي بايد بدونيد كه اين مودم ها برقي هستند و بايد به برق وصل باشن

 62. naderi1353@yahoo.com می‌گوید:

  سلام کارتی خوبی؟ ببین من از حساب بانکیم شارژ گرفتم بعد یه شماره 16 رقمی بم داد. ولی اون قسمت شارژ مجدد سایت وایمکس ایرانسل که ÷ین میخواد فقط 12 رقم رو قبول میکنه چیکار باید بکنم؟
  با تشکر
  نادری

  • کارتی می‌گوید:

   شارژ شامل دو تا کد هستش: شماره سریال، و کد شارژ. این دو تا رو با هم قاطی نکنید و هر کدوم رو در جای خودش وارد کنید.

 63. احسان می‌گوید:

  سلام…. مشکل من اینه که یا نمی تونم وارد حسابم بشم یا به محض ورود قطع میشه

 64. جوشقانی می‌گوید:

  آیا دیدن پخش online مثل تلویزیون و ….. با وایمکس دانلود حساب می شود و از شارژ وایمکس کاسته می شود

  • کارتی می‌گوید:

   بله. دانلود حساب میشه. البته دیدن یا شنیدن تلویزیون‌ها یا رادیوهای آنلاینی که به صورت زنده پخش می‌شن، نسبت به نگاه کردن فیلم در یوتیوب یا فیس‌بوک، مصرف دانلودش خیلی کمتره.

 65. اسماعیل می‌گوید:

  من میخواستم شش ماه شارژ کنم کجا میتونم انتخاب کنم و مبلغش رو ببینم ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟ الان هم هر کاری میکنم نمی تونم وارد سایت بشم http://wimax.irancell.ir/

 66. حسین می‌گوید:

  دست شما درد نکنه خیلی استفاده کردم ممنون

 67. مليکا می‌گوید:

  سلام
  من چند روز پیش وایمکسمو برای دومین بار شارژ کردم یعنی یه ماه استفاده کردم بعد این ماه با اینکه قبضو دادم هر کاری مکنم باز نمیشه اصلا آن نمیشه

 68. محمدرضا فرجي می‌گوید:

  با سلام
  من 25 ارديبهشت 90 وايمكس ثبت نام كردم ولي متاسفانه 15 خرداد مودم تحويل اينجانب گرديد و تا امروز هم موفق به استفاده از اين سرويس نشدم. در طول اين مدت چندين بار انصراف دادم وشماره حساب از من گرفته شد ولي متاسفانه برخورد محترمانه دوستان 707 ايرانسل و قول وعيد آنها، اينجانب را متقاعد و از انصراف منصرف كرد … با توجه به اينكه ميدونستم3 خرداد هر سال 50% تخفيف داده ميشه ولي بعلت نياز مبرم قادر به انتظار نبودم . جالب اينجاست اونهايي كه 3 خرداد ثبت نام كردنند زودتر از من با نصف قيمت دارند از اين خدمات استفاده ميكنند ولي متاسفانه من تا اين ساعت موفق نشدم .50000 ريال در خرداد ماه شارژ كردم ولي موفق به استفاده نشدم ، يكي ميگه مودمت مشكل داره ، يكي ميگه تنظيماتت مشكل داره و اين اواخر ميگن نه ميتوني انصراف بدي چون زمان شما تمام شده و اگر هم ميخواي به مشكلت رسيدگي بشه بايد در تير ماه 107008 ريال شارژ مجدد بشه. واقعا” مرسي بابت اين همه مشتري مداري و سرويس دهي . 25 ارديبهشت كجا و امروز 6 تير كجا … آخه چرا با برخورد مناسب و قول وعيد زمان را از من خريديد و الآن هم خيلي راحت و بي تفاوت از سرويس دهي به بهانه هاي متفاوت سر بازميزنيد… آخه چرا…چرا…

 69. سامان می‌گوید:

  سلام از توضیحات بسیار خوبتون ممنونم
  ولی یه سوال داشتم اگه تکراریه لطفا من و ببخشید چون بازم گیج شدم
  مبلغ آبونمان من 12400 هستش الانم حدودا 13000تئ حسابم ریختم اما ابونمانم هنوز بدهکار زده و مبلغ پداختیش 0 هست من باید الان چی کار کنم؟

 70. ساما می‌گوید:

  سلام

  اول خرداد من سوالهايی درمورد شارژ پرسيدم و جواب خودم را هم گرفتم كه مجددا تشكر می كنم

  دوباره به اين سايت سرزدم كه فكر نمیكردم اين كار رو بكنم. اما نكته ای پيش آمد كه فكر كردم اشاره به آن در اين سايت كه مراجعه كنندگان زيادی داره مناسب باشه. مطلب من جهت راهنمايی و گوشزد به كسانی است كه احتمالا به همين مورد برمی خورند

  سوال دوم من اين بود

  ۲ – الان که مبلغی توی حساب می مونه. اگه اعتبار ماهیانه تموم بشه ازش بعنوان مصرف آزاد کسر نمیشه؟

  بعد از شارژ كه ارقام آن بالا هست 14609 ريال در حساب من ماند. تا ديروز همان مبلغ بود. اما امروز كه متوجه شدم اينترنت خوب كار نمی كند به حسابم سر زدم و 6608 ريال مانده بود. بعد كلا متوقف شد و با دايال آپ كه چك كردم موجودی صفر ريال شده بود.

  خواستم خودم جواب اين سوال رو بدم. بله ظاهرا. اگر ترافيك ماهيانه شما قبل از يك ماه تمام بشود، از مانده حساب شما بعنوان طرح مصرف آزاد كسر می شود. اگر جواب منفی است. بايد بگويم كه اين اتفاق افتاد اگر توضيح ديگری دارد دوست دارم بدانم.

  • کارتی می‌گوید:

   از شما به خاطر توضیحی که دادید سپاس‌گزارم. پاسخی که پیش‌تر به پرسش شما داده بودم را بر اساس تجربه‌ی شما اصلاح کردم.

 71. مرتضئ می‌گوید:

  جواب بدین وایمکس کی ارسال میشه یه هفته گذشت نیومد

  • کارتی می‌گوید:

   دوست گرامی. برای چندمین بار عرض می‌کنیم که این سایت نمایندگی خدمات شرکت ایرانسل نیست و مطالبی که اینجا نوشته شده فقط جنبه‌ی آموزشی دارد. یعنی ما حتی اگر خودمان بخواهیم هم نمی‌توانیم به شما کمکی بکنیم. بنابراین مشکلات خود را با خود شرکت ایرانسل مطرح کنید. سپاس‌گزارم.

 72. ahnd می‌گوید:

  سلام
  من یک روز از مهلت پرداختموایکسم گذشته و به حالت تعلیق رفته چه کار کنم؟
  درهربار پول شارژی که اعلام میشود رو باید کامل پرداخت کرد؟

 73. ساما می‌گوید:

  سلام
  مطلب خيلی خوبی نوشتين. ممنون

  من اولين بار است كه اشتراك رو شارژ می كنم و ناواردم. اشتراك من پايه 128 كيلو بيت هست
  در جدول اطلاعات حساب وايمكس هزينه آبونمان ماهيانه 120000 ريال ذكر شده اما در جدول جزئيات حساب مبلغ 124800 ريال نوشته شده.

  من با اين تصور كه بايد 120000 ريال بپردازم (چون مبلغ رند ميشه و با كارت شارژها جور هست) سه كارت را خريدم و مشخصات را وارد كردم اما (همونطور كه روی كارت ها نوشته) مبلغی بعنوان ماليات كسر شد و بجای
  120000 ريال الان 115385 ريال در اعتبار من هست.

  1- تا مبلغ 124800 ريال نشه اينترنت برقرار نميشه؟ حالا ظاهرا 9515 ريال ديگه بايد اضافه كنم. درسته؟ يك كارت 2 هزار تومانی وارد كنم تا باقی مبلغ جور ميشه؟ بعد از تكميل مبلغ چه مدت طول می كشه؟
  2 – الان كه مبلغی توی حساب می مونه. اگه اعتبار ماهيانه تموم بشه ازش بعنوان مصرف آزاد كسر نميشه؟
  3 – فرض كه مبلغ مانده زياد هست آيا امكان خريد ترافيك اضافه با اين مبلغ هست؟
  4 – در ضمن كارت رو هميشه بيشتر از قيمت روی خودش می فروشند؟

  ممنون از وقت شما

  • کارتی می‌گوید:

   1. شما باید یک کارت دیگر وارد کنید. این که چقدر طول میکشه، به ایرانسل مربوطه.
   2. ظاهرا اگر ترافیک ماهیانه شما قبل از یک ماه تمام بشود، از مانده حساب شما بعنوان طرح مصرف آزاد کسر می شود.
   3. بله.
   4. بله. همیشه مبلغی از فروش کارت شارژ به عنوان مالیات کسر می‌شود.

 74. سارا می‌گوید:

  من دیروز وایمکس ایرانسل رو ثبت نام کردم بعد اس ام اس فرستادن که منتظر تماس باشین بعد پول رو واریز کنید ولی تا این موقع تماسی نگرفتن . آیا من پول رو واریز کنم بعد تماس می گیرن یا منتظر باشم زنگ بزنن؟

 75. مهرداد کیانی می‌گوید:

  سلام وقت وایام به کامتان وعیدسعید نوروز مبارک اینجانب چند روز نمی توانم وایمکس هزینه شارژ مجدد راپرداخت کنم پسورد ورمزعبور می گه اشتبا هه خواهشمندم کمک و راهنمایی بفرمایید09411101816