نحوه وارد کردن شارژ همراه اول

پس از این که کد شارژ همراه اول را از سامانه خرید اینترنتی کارت شارژ دریافت کردید، کد زیر را در گوشی همراه خود وارد کنید.

Ok یا دكمه سبز # شماره رمز شارژ # * 140 *

برای اطلاع از باقیمانده شارژ سیم‌کارت همراه اول‌تان نیز باید کد زیر را وارد کنید.

Ok یا دکمه سبز #11 * 140 *

نحوه وارد کردن شارژ همراه اول ۱۰۰۰ تومانی

نحوه وارد کردن شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول، با بقیه‌ی انواع شارژهای همراه اول متفاوت است. شما برای وارد کردن شارژ همراه اول هزار تومانی، باید در سرویس جیرینگ همراه اول ثبت نام کنید. این کار تنها زمانی که برای اولین بار می‌خوهید از این نوع شارژ استفاده کنید، لازم است. برای ثبت نام در جیرینگ، کد زیر را وارد کنید:

*123#دکمه سبز یا ok

پس از وارد کردن این کد، در پنجره‌ای که باز می‌شود، ابتدا عدد ۰ را برای ثبت نام، و سپس عدد ۱ را برای تأیید اطلاعات وارد کنید. بسیار خب، ثبت نام شما تکمیل شد و شما پیامکی حاوی رمز سرویس جیرینگ دریافت خواهید کرد. از این به بعد، برای وارد کردن شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول، کافی است کد زیر را وارد کنید:

*123*44*کد 14 رقمی شارژ 1000 تومانی

نکته: در  هنگام  فعالسازي  رمز  شارژ  الكترونيكي خود دقت نماييد، زيرا  در صورت تكرار  بيش از   4  بار  خطا  در ورود رمز،  سيم كارت شما قفل شده و وارد ليست سياه مي شود. در اين صورت براي  برقراري مجدد  ارتباط ،‌ به  دفاتر خدمات ارتباطي ،  مراکزتلفن ثابت (درتهران ) و ادارات مشترکین (سایراستان‌ها) مراجعه و  يا با مركز اطلاع رساني تماس حاصل نماييد.

ارسال شده در آموزشی | برچسب‌شده |
خرید شارژ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

94 دیدگاه برای «نحوه وارد کردن شارژ همراه اول»

 1. بهزاد می‌گوید:

  بهترین و راحت ترین روش برای شارژ گوشی زنگ زدن به شماره های زیر است که رایگان میباشند.
  همراه اول به 444 بعد از برقراری ارتباط عدد 1 بعد رمز خریداری شده بعد مربع
  ایرانسل به 700 بعد از برقراری ارتباط عدد 4 بعد رمز خریداری شده بعد مربع
  موفق باشید.

 2. سوگل می‌گوید:

  شارژ ی که خریدم اعدادش مخدوش شده باید چه کار کنم؟