راهنمای کامل فعال سازی اینترنت ایرانسل (GPRS ، EDGE ، 3G ، 4G)، بسته های افزایشی و تعرفه‌های مربوطه

اینترنت 3g و 4g ایرانسلدر این مطلب شیوه‌ی فعالسازی اینترنت GPRS (یا EDGE) و اینترنت نسل سوم 3G و نسل چهارم 4G، LTE ایرانسل، نحوه فعال سازی بسته های افزایشی و تعرفه های مربوط به استفاده از این سرویس به طور کامل توضیح داده شده. اگر قصد دارید از سیمکارت ایرانسل برای اتصال به اینترنت استفاده کنید، این مطلب برای شماست.

یک مقدمه: GPRS یا EDGE یا 3G یا 4G؟

این چهار عنوان، عناوینی هستند که همگی برای اینترنت همراه ایرانسل به کار می‌روند، این که شما برای اتصال به اینترنت ایرانسل از کدام تکنولوژی استفاده می‌کنید، بستگی به نوع آنتن‌دهی منقطه و سیم کارت و تلفن همراه شما دارد. در بعضی مناطق، هنگام اتصال به اینترنت علامت G در بالای صفحه ظاهر می‌شود که به معنی GPRS است. در بعضی مناطق علامت E را خواهید دید که مربوط به EDGE است. و با راه‌اندازی خدمات نسل سوم اینترنت، در برخی مناطق هنگام فعال کردن اینترنت علائم H، H+ یا 3g یا 4g را در بالای گوشی خواهید دید، که به این معناست که در منطقه‌ای حضور دارید که ایرانسل سرویس نسل سوم و بالاتر خود را در آن منطقه فعال کرده است. طبیعتا در مناطقی که نسل سوم و بالاتر راه‌اندازی شده است، کیفیت اینترنت بهتری خواهید داشت. به این ترتیب، این که شما از کدام یک از تکنولوژی‌های gprs، edge یا 3g یا 4g استفاده می‌کنید، بستگی به نوع آنتن‌دهی منطقه‌ای دارد که در آن حضور دارید. برای این که بتوانید از اینترنت 3g یا 4g استفاده کنید، باید این قابلیت در تلفن همراه شما وجود داشته باشد. بیشتر تلفن‌های هوشمند امروزی از 3g پشتیبانی می‌کنند، اما فعلن تعداد کمی از گوشی‌های از اینترنت نسل چهار (4g یا LTE) پشتیبانی می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید گوشی شما از 3g یا 4g پشتیبانی می‌کند یا نه، می‌توانید به صفحه بررسی قابلیت 3g و 4g در سایت ایرانسل بروید و با وارد کردن مارک و مدل گوشی خود از این امر مطلع شوید.

اگر تلفن همراه شما از 4G پشتیبانی نمی‌کند اما مایل به استفاده از اینترنت 4G هستید، یک راه دیگر استفاده از مودم‌های 4G ایرانسل است که هزینه خرید آن‌ها نسبت به گوشی همراه کمتر است.

برای استفاده از 4G به سیم‌کارت جدید نیاز دارید

نکته‌ی دیگر این است که 3G با همین سیم کارت فعلی شما قابل استفاده است اما اگر گوشی شما از 4G پشتیبانی می‌کند و می‌خواهید از این قابلیت استفاده کنید، باید با مراجعه به مراکز خدماتی ایرانسل، سیم‌کارت خود را تعویض نمایید ویا یک سیم‌کارت 4G جدید خریداری نمایید.

اینترنت نسل سوم و چهارم ایرانسل

فعال سازی GPRS / EDGE / 3G / 4G

شما با استفاده از gprs ایرانسل، که تکنولوژی جدیدتر آن همان edge است، و در مناطقی که پوشش 3G و 4G وجود دارد، با اینترنت 3G و 4G می‌توانید در هر جایی که ایرانسل خط دهی دارد، با استفاده از موبایل خود به اینترنت متصل شوید. برای فعال کردن این سرویس روی سیمکارت خود، کد دستوری زیر را وارد کنید:

*130*3*6#[yes/ok]

پس از وارد کردن این کد، یک پیامک (configuration message) حاوی تنظیمات gprs ایرانسل به گوشی شما ارسال می‌شود و شما باید آن را install یا save کنید. هنگام نصب از شما pin یا رمز خواسته می‌شود و شما باید رمز 1234 را وارد کنید، تا gprs‌ سیم‌کارت شما فعال شود.
روش دیگر برای دریافت تنظیمات gprs، ارسال یک پیامک به شماره 2225 به شکل زیر است:
S [phone brand] [phone model]
لحظاتی پس از ارسال این پیامک، شما پیامی حاوی تنظیمات gprs و mms دریافت خواهید کرد که باید آن را Save یا Install کنید. حالا، شما می‌توانید با روشن کردن packet data از قسمت تنظیمات Network یا Connectivity گوشی خود، به اینترنت متصل شوید. البته ممکن است بعد از فعالسازی، چند ساعت طول بکشد تا اینترنت برای گوشی شما فعال شود. زمانی که اینترنت همراه گوشی شما فعال شود و به درستی کار کند، یک آیکون کوچک (متشکل از حرف E یا G یا Y واحتمالا با دو عدد فلش برعکس) در بالای صفحه گوشی شما نمایش داده می‌شود.

مدل گوشی شما در شبکه ایرانسل موجود نیست؟ >  تنظیمات دستی GPRS ایرانسل

ممکن است شما از طریق روش‌های بالا اقدام به فعال‌سازی جی پی آر اس خود کنید، اما پیغام دریافت کنید که مدل گوشی شما در سیستم ثبت نشده. این پیام گاهی در اثر خطای در سرورهای ایرانسل اتفاق می‌افتد (یعنی در حالی که تنظیمات وجود دارد، به اشتباهَ این پیام فرستاده می‌شود). قبل از هر کاری، چند دقیقه صبر کنید و کد دستوری که در بالا گفته شده است را دوباره وارد کنید. اما اگر پس از چند بار درخواست فعال‌سازی، دوباره با همان پیام مواجه شدید، در این صورت،‌ نوبت به تنظیمات دستی gprs می‌رسد. شما باید شخصا تنظیمات را در گوشی خود وارد کنید. نحوه وارد کردن دستی تنظیمات gprs ایرانسل در گوشی‌ها و سیستم‌عامل‌های مختلف متفاوت، ولی شبیه به یکدیگر است. ما در اینجا به علت رواج بیشتر، این فرآیند را برای گوشی‌های لمسی آندرویدی سامسونگ توضیح می‌دهیم. بقیه مدل‌ها نیز سازوکاری کمابیش مشابه خواهند داشت. برای تنظیم دستی gprs به شیوه‌ی زیر عمل کنید:

۱. به مسیر زیر بروید (منظور از Menu همان دکمه منوی گوشی شماست):

Menu> Settings> Wireless and network > Mobile networks > Access Point Names > Menu >Add New Apn

۲. در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود، طبق جدول زیر موارد خواسته شده را وارد کنید:

ناممقدار
NameIrancell-GPRS
APNmtnirancell
Proxy10.131.26.138
Port8080

۳. دکمه Menu و سپس Save را بزنید.

۴. در صفحه‌ی لیست پروفایل‌ها، مطمئن شوید پروفایلی که اکنون درست کردید (Irancell-GPRS) انتخاب شده باشد.

۵. الان باید بتوانید به اینترنت وصل شوید.

خب؛ حالا که اینترنت همراه ایرانسل خود را فعال کردید، بهتر است به فکر هزینه‌های آن نیز باشید. اگر هیچ بسته‌ای را خریداری نکرده باشید، هزینه‌ی اینترنت شما به صورت آزاد، و بر مبنای میزان کیلوبایت ارسالی و دریافتی از گوشی شما محاسبه می‌شود. هر کیلوبایت ارسال یا دریافت اطلاعات از اینترنت، برای سیم‌کارت دائمی ۰.۵ ریال و در سیم‌کارت اعتباری ۰.۷۵ ریال برای شما هزینه دارد. اما اگر استفاده‌ی شما از اینترنت، از یکی دو ساعت در هفته بیشتر است، توصیه می‌کنیم یکی از بسته‌های تخفیفی اینترنت همراه ایرانسل را فعال کنید

بسته‌های تخفیفی اینترنت GPRS ،EDGE ،3G یا 4G ایرانسل

بسته های تخفیفی EDGE و GPRS ایرانسلفعال کردن این بسته ها باعث صرفه‌جویی تا بیش از 90 درصد در هزینه اینترنت ایرانسل شما می‌شود. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، یکی از بسته های تخفیفی ارائه شده توسط ایرانسل را فعال کنید. بسته های تخفیفی مختلف ایرانسل، قیمت هر کدام از بسته‌ها، و کد فعال کردن بسته های تخفیفی ایرانسل برای سیمکارت های ثابت و اعتباری در ادامه آمده است.

بسته‌های اینترنت همراه gprs ایرانسل با دستور *۵۵۵*#

یک روش برای خریداری بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، استفاده از کد دستوری ۵۵۵ است. روش فعال‌سازی و جزئیات این بسته‌ها را در جدول زیر می‌بینید:

فعال سازی بسته‌های اینترنت ایرانسل با کد دستوری ۵۵۵ و تعرفه‌های بسته‌ها
مهلت استفادهحجمقیمتکد فعال سازی (اعتباری و دائمی)
۱ روزه۱۵ مگابایت۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۱#
۳۰ مگابایت۹,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۹#
۵۰  مگابایت۱۲,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۶#
۱۵۰ مگابایت۲۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۲#
۲۰۰ مگابایت۳۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۵#
۳۰۰ مگابایت۴۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۵*۱#
۵۰۰  مگابایت۶۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۳#
۱ گیگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۴#
۱ گیگابایت (۲-۸ بامداد)۱۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۱*۷# (فقط اعتباری)
نامحدود (۲-۸ بامداد)۳۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۶*۱# (فقط اعتباری)
۷ روزه۴۰ مگابایت۱۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۸#
۶۰ مگابایت۲۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۱۰#
۱۰۰ مگابایت۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۲#
۲۰۰ مگابایت۴۰,۰۰۰  ریال*۵۵۵*۵*۲*۳#
۳۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۱#
۴۵۰ مگابایت۶۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۹#
۶۰۰ مگابایت۸۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۲*۵#
۵ گیگابایت۱۷۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱#
نامحدود (۲-۸ بامداد)۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۶*۲# (فقط اعتباری)
۳۰ روزه۲۰۰ مگابایت۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۱#
۳۵۰ مگابایت۷۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۱۰#
۴۰۰ مگابایت۸۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۱۱#
۵۰۰ مگابایت۱۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۶#
۱ گیگابایت۱۳۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۷#
۱۲۰۰ مگابایت۱۶۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۳*۵#
۵ گیگابایت۲۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۲#
۱۰ گیگابایت۳۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۳#
۲۰ گیگابایت۵۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۴#
۳ ماههماهی ۲۰۰ مگابایت۱۲۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۴*۱# (فقط اعتباری)
۶ گیگابایت۲۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۵#
۹ گیگابایت۳۲۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۴*۷#
۱۲ گیگابایت۳۷۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۷#
۱۵ گیگابایت۴۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۸#
۱۸ گیگابایت۴۷۵,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۹#
۳۰ گیگابایت۶۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۰#
۵۰ گیگابایت۷۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۱#
۶ ماهه۷۰ گیگابایت۱,۳۰۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۲#
۱۲ ماهه۱۰۰ گیگابایت۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال*۵۵۵*۵*۸*۱۳#

اگر به خاطر سپاری کدهای بالا برایتان مشکل است، کافی است کد «ستاره 555 مربع» را به خاطر بسپارید. با زدن این کد منویی ظاهر می‌شود که شما می‌توانید با طی مراحل موجود در منو، به هر کدام از بسته های فوق برسید.

توجه داشته باشید که در سیم‌کارت شما اعتباری است، برای فعال کردن هر کدام از بسته‌ها، باید حداقل به همان میزان شارژ در سیمکارتتان موجود باشد. همچنین دقت داشته باشید که شما نمی‌توانید از شارژ شگفت‌انگیز برای فعال کردن بسته‌های اینترنت ایرانسل استفاده کنید. اگر شارژ سیمکارت شما کم است، ابتدا از طریق خرید شارژ اینترنتی، شارژ مستقیم ایرانسل، یا کد دستوری *789*999# یا روش‌های دیگر، سیمکارت خود را به میزان لازم شارژ کنید.

برای اطلاع از وضعیت بسته‌های تخفیفی، کد زیر را شماره گیری کنید:
*140*3*7*1#

قابلیت تمدید بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل

در صورتی که پیش از پایان دوره‌ی یک بسته، بسته‌ی دیگری را فعال کنید، حجم باقی‌مانده‌ی بسته‌ی قبلی نمی‌سوزد و به بسته‌ی بعدی منتقل می‌شود. انتقال حجم به دوره‌ی بعدی، حداکثر تا 90 روز امکان‌پذیر است. البته این امر شامل بسته‌های بلندمدت (سه ماهه و بیشتر) و بسته‌های شبانه نمی‌شود.

 

شارژ ویژه GPRS

یک روش آسان و سریع برای بهره‌مندی از بسته‌های تخفیفی اینترنت gprs ایرانسل، شارژ سیمکارت ایرانسل با استفاده از شارژ ویژه gprs است. در این روش، شما پس از خرید شارژ، کد شارژ را به جای 141، با عدد 145 وارد می‌کنید:
*145*charge-code#[yes/ok]

به این ترتیب، یکی از طرح‌های زیر با توجه به مبلغ کارت شارژی که وارد کرده اید، برای شما فعال می‌شود:

شارژ ایرانسل ویژه gprs
نوع شارژحداکثر حجم استفادهمهلت استفاده
1000 تومانی40 مگابایت3 روز
2000 تومانی100 مگابایت5 روز
5000 تومانی270 مگابایت10 روز
10000 تومانی600 مگابایت15 روز
20000 تومانی2 گیگابایت20 روز

توجه داشته باشید که شارژی که به این روش وارد می‌کنید، صرف هزینه‌ی gprs شما می‌شود و امکان استفاده از این شارژ برای مکالمه و پیامک وجود ندارد.

اطلاع از میزان شارژ بسته GPRS یا EDGE یا اینترنت 3G و 4G ایرانسل

برای اطلاع از میزان باقی مانده اعتبار بسته اینترنت ایرانسل خود، دو راه پیش رو دارید:

۱. از طریق تلفن همراه و کد دستوری: کد دستوری زیر را در تلفن همراه خود وارد کنید تا از میزان اعتبار بسته‌ی خود مطلع شوید:

hesab-gprs-irancell

 

برای استعلام مانده حساب بسته اینترنت سه ماهه، شش ماهه و یکساله، کد *۵۵۵*۱*۴*۴# را شماره گیری نمایید.

۲. از طریق اینترنت و بخش e-care وب‌سایت ایرانسل: ایرانسل این امکان رو اضافه کرده که از طریق وب‌سایت، از حساب gprs خودتون مطلع بشید. کافیه به سایت ایرانسل برید و وارد قسمت ecare بشید. پس از انتخاب زبان، روی لینک کنترل حساب اینترنتی تلفن همراه کلیک کنید، وارد بخش ecare شده و حساب خودتون رو ملاحظه کنید. برای ورود، به شماره سیم‌کارت ایرانسل، و رمز دوم سیم‌کارت نیاز خواهید داشت. برای دریافت رمز ورود کافیه یک بار با استفاده از سیم‌کارت ایرانسلتون یه پیامک خالی به شماره ۱۳۰ بفرستید.

همیشه شارژ باشید!
کارتی؛ سامانه‌ی اینترنتی خرید شارژ

ارسال شده در آموزشی | برچسب‌شده ، ، ، |
خرید شارژ
ایرانسلی‌ها! رایتلی‌ها! لطفا این کد را شماره‌گیری کنید!
*789*999#
با شماره‌گیری این کد می‌توانید بدون نیاز به اینترنت، بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ و روی هر نوع گوشی، سیم کارت ایرانسل یا رایتل خود را شارژ کنید. همین الان امتحانش کنید. به دوستاتونم بگید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

531 دیدگاه برای «راهنمای کامل فعال سازی اینترنت ایرانسل (GPRS ، EDGE ، 3G ، 4G)، بسته های افزایشی و تعرفه‌های مربوطه»

 1. داود می‌گوید:

  سلام
  من اینترنت یه ماهه 5 گیگ گرفتم، مدتش داره تموم میشه ولی 3گیگ مانده میتونم مدتش رو تمدید کنم؟
  لطفاً راهنمایی کنید

 2. محمد می‌گوید:

  سلام
  من محمد از سبزوار هستم دارای سیم کارت اعتباری ایرانسل
  بسته 200مگا بایتی 30 روزه گرفتم ولی متاسفانه دارای 2 اشکا ل است 1- ارتباط زیاد فطع وصل میشه 2- سرعت اون انقدر پائین است که صفحه های وب را باز نمی کند حتی کامنت ارسال نمی کند
  میخواهم از شما مسئولین شرکت ایرانسل سئوال کنم که چرا خدمات تان با تیلیقات شما خیلی مقایرت دارد ؟

 3. بهار می‌گوید:

  من میخوام از طریق اینترنت از باقی مونده ی حساب بسته ی اینترنتیم مطلع بشم ولی رمز دوم سیمکارتم رو ندارم چکار باید کرد؟

 4. hooman می‌گوید:

  با سلام
  گوشی من علامت e رو نشون میده و h+ رو نمیاره البته این رو بگم که قبلا میاورد ولی الان اینطوری شده…
  اگه مشکل رو میدونین راهنماییم کنید.

 5. حمید مقدم می‌گوید:

  سلام خسته نباشید
  این بسته های 12 ماهه 100گیگ موقع خرید چرا سه بخش میشه سه (سه تا 4ماهه 33.34 گیگ) یعنی من بعد از 4 ماه اگر 33گیگ رو کامل استفاده نکنم حذف میشه و میره سراغ 33 گیگ بعدی؟
  ممنون میشم توضیح بدین

 6. پرستو می‌گوید:

  ببخشید نحوه ی فعال سازی اینترنت ایرانسل در خارج از کشور هم همینطور هست؟

 7. حمزه می‌گوید:

  سلام من یه مودم سیمکارتی دارم که 3gساپورته میخوام بدونم اگه سیمکارتم رو 4gکنم باید تنظیماتش رو تغییر بدم

 8. محمد می‌گوید:

  شارژ بسته قبلی ام صفر شده بود ولی چند روز به پایان دوره مانده بود یک بسته سه ماهه خریدم پیامک فعال شدنش را هم دریافت کردم ولی استعلام که میکنم استعلام بسته قبلی را به من میدهد آیا بسته جدیدم فعال شده وچطوری استعلام کنم؟

  • اشکان.محمدنژاد می‌گوید:

   استعلام كردنه بسته هاي يك ماهه و دوماهه با سه ماهه و بيشتر فرق داره…براي اوليا از *141*10#و براي سه ماهه و بيشتر *555*1*4*4# و بايد بزنين…

 9. سپيده پرويزي می‌گوید:

  من نت يك روزه گرفتم ولي مرتب داره تمديد ميشه ميخواستم بدونم چطوري غير فعالش كنم.سيم كارتمم دائميه

 10. سحر می‌گوید:

  سلام به همه دوستان
  من یک بار اینتر نت 3G خطم را فعال کردم اما الان می خواهم اینترنت خطم را غیر فعال کنم چون هرچه شارژ می خرم بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم تمام می شود. می شود لطفا راهنمایی کنید اینترنتم را چگونه قطع کنم؟؟

  • علیرضا می‌گوید:

   باید به تنظیمات گوشیتون برید به قسمت بیشتر گوشی و شبکه های موبایل و داده های تلفن همراه رو قطع کنی و تیکش رو برداری.یا صفحه بالای گوشی رو بکش پایین و گزینه داده ها رو قطع کن.

 11. neg می‌گوید:

  سلام.ميخواستم.بپرسم برای اينترنت 3G مثل رايتل نیاز به ارائه مدرک هست ? یا به همین سا دگي که گفته شد?

  • رضا می‌گوید:

   نه در حال حاضر احتیاجی به مدرک نیست امیدوارم بعدش هم نباشه سرعت بسته به مناطق و ترافیک منطقه تغییرات داره
   یا حق

 12. آرمان شریف زاده می‌گوید:

  نه اگه تمام شد از شارزت کم میشه باید اینترنتت را قطع کنی یا بسته ی جدیدی بخری

 13. سیمین می‌گوید:

  سلام میخواستم بپرسم ایا بسته های اینترنتی بعد از اتمام دوباره خود به خود تمدید میشن؟ اگه میشن چه جوری میتونیم ابطالش کنیم؟

 14. علی می‌گوید:

  سلام من g750 را دارم ولی نمیدونم چرا برای 3g بخوام برم در شبکه های تلفن حالت شبکه را ندارد که تنظیم کنم هرکس داره یا مدیر محترم اگه میتونه راهنمایی کنه … چرا حالت شبکه را ندارد طوری که g610 دارد ولی g750 ندارد

 15. سارا می‌گوید:

  سلام علامت H+ ایرانسل فعال شده اما وقتی میخوام برم تو اینترنت پیام میده «تایید اعتبار سرور پروکسی انجام نشد » چکار کنم ؟

 16. ناشناس می‌گوید:

  سلام علامت H+ ایرانسل فعال شده اما وقتی میخوام برم تو اینترنت پیام میده «تایید اعتبار سرور پروکسی انجام نشد » چکار کنم ؟

 17. ابوالفضل ولایت می‌گوید:

  من علامت H روی گوشیم فعاله و سرعتم عالی… میخوام بدونم مثلا اگه بسته ی ۳۰روزه ۲ گیگ ۱۰هزار تومانی رو بخرم بازم سرعتم با این بسته مث قبل هست؟؟؟ی بسته ی مذکور با سرعت H هست؟
  مگه میشه با۱۰هزارتومن یک ماه اینترنت پرسرعت داشت؟

 18. مهرداد می‌گوید:

  سلام.میخواستم بپرسم اگه بسته های خریداری شده تا وقت مشخص شده استفاده نشن میسوزن؟ یعنی مثلا بسته ی 150مگابایت یک روزه اگه تو یه روز استفاده نشه میسوزه؟؟

 19. ریحانه می‌گوید:

  سلام
  میخواستم بدونم من میتونم شارژ اینترنت خط خودم رو به یه خط دیگه منتقل کنم لطفا اگه روشی هست بیان کنید ممنون

 20. Dr Farid می‌گوید:

  با عرض سلام .جناب کارتی مختصر عرض میکنم
  بنده.حدود ۱۵ روز پیش بسته ۳۰روزه دو گیگ ده هزار تومانی با سیم کارت ای سیم فعال کردم .در این مدت طی شبانه روز از بسته فعلی استفاده کردم ولی بعد مدت ذکر شده و با وجود بالای یک و نیم گیگ حجم.از بسته فقط از ساعت دو نیمه شب الی هفت صبح.واسم قابل استفاده بود..در این مورد با اپراتور ایرانسل هم تماس گرفتم ولی جوابی نگرفتم لطفا دراین مورد راهنمایی لازم را بفرمایید .فکر بسته قبلی نیستم فقط میخوام بسته ماهانه دو گیگ رو دو باره خریداری کنم به شرطی که این مشکل پیش نیاد.در ضمن لازم به ذکر است که شما در جواب کاربر دیگری فرمودید امکان فعال سازی دو بسته همزمان وجود ندارد ولی بنده با وجود بسته ماهانه طی ده روز فعلی روزانه از بسته ۱۵۰مگ بایتی استفاده میکنم.ممنون از توجهتون

 21. Dr Farid می‌گوید:

  با عرض سلام .جناب کارتی مختصر عرض میکنم
  بنده.حدود ۱۵ روز پیش بسته ۳۰روزه دو گیگ ده هزار تومانی با سیم کارت ای سیم فعال کردم .در این مدت طی شبانه روز از بسته فعلی استفاده کردم ولی بعد مدت ذکر شده و با وجود بالای یک و نیم گیگ حجم.از بسته فقط از ساعت دو نیمه شب الی هفت صبح.واسم قابل استفاده بود..در این مورد با اپراتور ایرانسل هم تماس گرفتم ولی جوابی نگرفتم لطفا دراین مورد راهنمایی لازم را بفرمایید .فکر بسته قبلی نیستم فقط میخوام بسته ماهانه دو گیگ رو دو باره خریداری کنم به شرطی که این مشکل پیش نیاد.در ضمن لازم به ذکر است که شما در جواب کاربر دیگری فرمودید امکان فعال سازی دو بسته همزمان وجود ندارد ولی بنده با وجود بسته ماهانه طی ده روز فعلی روزانه از بسته ۱۵۰مگ بایتی استفاده میکنم.ممنون از توجهتون

  • سیاوش-siasystem3@gmail.com می‌گوید:

   درود بر شما دوست عزیز
   شما باید پس از ساعت 8 صبح تنظیمات داده تلفن همراه گوشی خود را غیر فعال و پس از چند دقیقه دوباره فعال کنید تا بتونید از اینترنت رزانه خود استفاده نمایید .. چون شما بسته شبانه همراه با بسته یکماهه 2گیگابایتی خریداری کرده اید .

 22. فاطمه می‌گوید:

  سلام
  مدل گوشی من prestigio Multi Phone PAP5500 Duo
  هستش .اصلا و به هیچ طریقی نمیتونم وارد اینترنت بشم
  به سایت ایرانسل هم رفتم به یه جمله ای “کد کاربری
  \تلفن شما قفل شده است” مواجه میشم
  از طریق راه هایی که شما گفتین هم نمیتونم به اینترنت وصل شم
  چیکار کنم؟؟
  ممنون اگه به سوالم پاسخ بدین

 23. مرجان می‌گوید:

  سلام علامت H+ ایرانسل فعال شده اما وقتی میخوام برم تو اینترنت پیام میده «تایید اعتبار سرور پروکسی انجام نشد » چکار کنم ؟

  • ناشناس می‌گوید:

   سلام , شما تو تنظیمات اینترنت , برید تو اکسس پوینت نیم , و بعد اعداد پروکسی رو حذف و بعدش گوشیو رستارت کنید
   ببخشید فارسی نوشتم حالشونداشتم

 24. ss007 می‌گوید:

  سلام ببخشید من جایی زندگی میکنم که 3G انتن میده ولی ایرانسل هر کاری کردم علامت H رو صفحه نمیاد ولی علامت E میاد راهنمیایی کنید لطفا

  • ناشناس می‌گوید:

   دوست عزیز یه بار دیگه تنظیمات اینترنتت رو از اول انجام بده
   اگه باز درست نشد برو تو تنظیمات گوشی و قسمت شبکه های موبایل، حالت انتخاب شبکه رو دستی کن و از اونجا میتونی گزینه iransel 3g رر انتخاب کنی

  • حامد می‌گوید:

   دوست عزیز اگه بر حسب اتفاق گوشی شما هواوی و دوسیمکارته هست سیمکارت ایرانسل رو بزار داخل خشاب یک،بنده مشکل شما رو داشتم اینجوری حل شد

  • ناشناس می‌گوید:

   اگه گوشیت 2 سیمکارته جای سیم کارت ایرانسل باید در سیم 1 باشه

 25. کیوان می‌گوید:

  با سلام چند روز پیش من پیامکی از ایرانسل دریافت کردم که به من پیشنهاد فعالسازی سرویس استعلام بسته ی اینترنتی GPRs را میداد. با فعالسازی این سرویس من در هر شبانه روز بیش از سی پیامک استعلام ی بسته اینترنتی دریافت میکنم. لطفا به من پیشنهاد دهید چگونه میتوانم از شر این پیامک ها خلاص شوم. این سرویس خیلی مسخرست.
  اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 26. kasra می‌گوید:

  من چند روز پیش جی پی آر اسم رو فعال کردم و از اینترنت یه ماهه استفاده کردم…. حالا گوشیم رو به تنظیمات کارخونه برگردوندم و نمیتونم از اینترنت استفاده کنم…. کد جی پی ار اس رو هم که میزنم مینویسه invalid request

  • ناشناس می‌گوید:

   دوست عزیز باید اول تنظیمات نت گوشی رو فعال کنی بعد تنظیمات APNدستی رو فعال کنی بعد گوشی رو خاموش و روشن کنی درست میشه چون گوشیتو ریست کارخونه ای کردی اطلاعاتش پاک شده ApNوارد کنی درست میشه

  • رسول می‌گوید:

   برای من هم این کار پیش آمد بردم پیش موبایل فروشی برام درست کرد

 27. امیرحسین می‌گوید:

  ممنون. خیلی روشن توضیح داده بودید . انجام شد کارم.

 28. tavak می‌گوید:

  ببخشید من. می خواستم بدونم پورت ۸۰۸۰ هست یا ۹۲۰۱ ؟

 29. مهین می‌گوید:

  سلام . من دو تا سیم کارت ایرانسل دارم یکی از اونها رو شارژ اینترنتی یک ماه 200m کردم و چند روز بیشتر استفاده نکردم آیا امکان داره این شارژ اینترنتی و به سیم کارت دومم بفرستم و این خدمات اینترنتی و روی اون خط داشته باشم

 30. ss می‌گوید:

  کارتی جون از زحماتت تشکر

  برای استفاده از نسل سوم اینترنت ایرانسل باید تنظیمات جدید نصب کنیم یا همان تنظیمات قبلی جواب میده /

 31. علی می‌گوید:

  آیا بسته های تخفیفی جی پی آر اس در حالت رومینگ خارج کشور هم اعتبار دارند؟

 32. فرشاد می‌گوید:

  سلام من امروز اینرنت ایرانسل رو فعال کردم اول بالای گوشی علامت H آمد و سرعت اینترنت انقدر خوب بود که دوستم که رایتل داشت تعجب کرد و بعد من به منزلخودمان آمدم و مجددا اینترنت گوشی رو فعال کردم اینبار علامت E در بالایصفحه گوشی بود و واقعا سرعت بد و افتضاح بود باید چه کار کنم که فقط این H بالای گوشی بیاد که فکر کنم برای 3G هست ممنون میشم راهنماییکنید

  • کارتی می‌گوید:

   ایرانسل در برخی نواحی خدمات نسل سوم رو فعال کرده و در برخی نواحی هنوز فعال نیست. وقتی علامت H بالا ظاهر می‌شه، یعنی شما در منطقه‌ای هستید که خدمات‌دهی در اون‌جا با تکنولوژی 3G هستش.

 33. زهرا ی می‌گوید:

  باسلام
  ایاواسه وصل شدن به اینترنت بابرنامه ی پی سی سوئیت بایدگوشیمون انت داشته باشه یاربطی نداره؟

 34. معین می‌گوید:

  سلام
  من یه مودم دیلینک سیمکارتی دارم .وقتی با سیمکارت ایراسل ازش استفاده میکنم سرعتش پایینه.به نظر شما الان باید چکار کنم؟از هیچ یک از طرح ها استفاده نمیکنم.اگه از طرح ایرانسلی استفاده کنم سرعتش بالا میره؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنیین.

 35. ارش می‌گوید:

  با سلام
  دوستان اینترنت نسل سوم ایرانسل الان یک هفته است که در کل کشور فعال هست ولی کسی اطلاع رسانی نمیکنه و فقط میکن تو تهران فعال شده ولی اینطور نیست ودر کل شهر های کشور مخصوصا مرکز شهر ها فعال هست میتونین ازش استفاده کنین . من الان دارم با سرعت شاید باورتون نشه 600 کلوبیت یعنی حدود 3 مگ دانلود میکنم . وقتی دیدم باورم نمیشد . البته اینم بگم من از شمالغرب ایرانم واقعا عالیه یعنی رایتل مایتل بیخیال .

  • اباذررادمنش می‌گوید:

   باسلام سوال بنده این است که اگر بسته هزارتومانی رانتوانستم در24ساعت تمام کنم باقیمانده آن پس از انقضای 24ساعت به بسته بعدی منتقل خواهدشدیا خیر؟وازبین خواهد رفت؟

 36. ناشناس می‌گوید:

  صمد علیپور
  علاماهایH وEبرعکس باGودوفلش برعکس بجای Eودو فلش برعکس نشانه چیست
  اگر مشکلی هس جهت رفع ان راهنمایی کنبد

 37. مهدیه می‌گوید:

  سلام مزایایی بسته های اینترنت 3ماهه ایرانسل را میخواستم بدونم.وهمچنین معایبش.فقط درحدچت باشه
  کافی است.باتشکر

 38. neo می‌گوید:

  سلام.منظور از علامت E و مثلث بر عکس بر روی صفحه اعلان . فعال بودن GPRS هست ؟

 39. tohid می‌گوید:

  سلام و خسته نباشید یه سوال داشتم خیلیم برام ضروریه تو نظرات گشتم متسفانه جواب ندادی به هیچکدوم ولی ممنون میشم جواب منو بدید!
  من یه بسته خریدم!حجمش داره تموم میشه!امکان خرید حجم یا حتی اممان خرید یه بسته ی دیگه قبل از تموم شدن مهلت بسته ی اولی هست یا نه؟!
  اگر هست لطفا توضیح بدید ممنون

 40. Armin می‌گوید:

  سلام کسی نیست جواب مارو بده. لطفا…
  من بسته gprs گوشیمو ۱ ماهه ۲۰۰ مگ گرفتم حالا ۲۰۰ مگ (حجم) تموم شده درحالی که تا تموم شدن اعتبار بسته ۲۰ روز مونده. حالا باید چیکار کنم؟ میشه ترافیک اضافه به بسته ام اضاف کنم؟ اگه میشه چجوریه؟ توضیح بدین…
  خواهش میکنم زود تر جواب بدین ممنون میشم.

 41. Khashayar می‌گوید:

  سلام
  میخواستم ببینم بعد از خرید بسته های GPRS ایرانسل امکان انصراف از بسته وجود داره؟

 42. Armin می‌گوید:

  سلام خسته نباشید.
  من بسته gprs گوشیمو 1 ماهه 200 مگ گرفتم حالا 200 مگ (حجم) تموم شده درحالی که تا تموم شدن اعتبار بسته 20 روز مونده. حالا باید چیکار کنم؟ میشه ترافیک اضافه به بسته ام اضاف کنم؟ اگه میشه چجوریه؟ توضیح بدین…
  خواهش میکنم زود تر جواب بدین ممنون میشم.

  • لیلی می‌گوید:

   با درود دوست عزیز میتونی در این شرایط ی بسته دیگه خریداری کنی حجم و اعتبار یه اعتبار فغعلیت اضافه میشه. من خودم بسته یکروزه 150 مگابایت رو میزنم

 43. حسین می‌گوید:

  سلام ، خسته نباشید. من کد درخواست تنظیمات رو ارسال کردم. نوشته به زودی تنظیمات رو دریافت می کنید ولی هنوز نفرستاده. نزدیک دوروز هم شده پیاپی کد رو میزنم ولی نمی فرسته… ممکنه این بزودیش تا چند روز طول بکشه؟؟ یا مشکل دیگه ای هست. ممنون

  • ناشناس می‌گوید:

   سلام
   بله میشه
   من از این روش استفاده میکنم اول ماهانه میخرم که در اصل پول روز دارم میدم چون 200 مگ ارزش 5000 تومن رو نداره و بعد بسته روزانه میخرم برای 150 مگ 1000تومان پرداخت میکنم
   خیلی به صرفه و عالیه

 44. زهرا می‌گوید:

  سلام
  من برنامه ی پی سی سوییت نوکیاروسیستمم نصب کردم بسته ی هفتگی ایرانسل هم خریدم گوشیم نوکیاx3است ولی میگه باید gprsروفعال کنم بااین دوتا روشی هم که گفتید امتحان کردم ولی نمیشه با700هم تماس میگیرم میگه تنظیمات مربوط به گوشی شما موجود نمی باشدخدمات ارتباطی هم بردم میگن گوشی های جاواgprsداره الن من باید چکارکنم لطفا راهنمایی کنید

  • ناشناس می‌گوید:

   برو خدمات گوشی و تعمیرات۱۰۰۰تومن میگیره درس میکنه

  • ناشناس می‌گوید:

   شمابعدازوصل کردن گوشی باکابل به سیستم وانتخاب گزینه پی سی یاoviسویت که برنامه مختص گوشی شماoviاست وبعدازان واردن شدن به برنامهovi وبهدازعبورازچندمرحله گزینه contact رادربرنامه انتخاب کنید به اینترنت وصل می شویدنشانه وصل شدن هم علامت ارم قرمزgیاeدربالای صفحه گوشی است

 45. بهنام می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید.اگر حجم اینترنت زودتر از موعد تموم بشه باید دوباره طرح خرید یا میشه فقط ترافیک اضافه خرید؟
  من طرح 3 ماهه 600 مگابایت داشتم الان 2 ماهش مونده ترافیک تموم شده.چیکار کنم؟

 46. مجید می‌گوید:

  من فقط فقط فقط ميخوام از وایبر و تانگو استفاده کنم
  gprs یا اینترنت بگیرم؟
  بسته 30 روزه واقعا 30 روز میره؟ ( استفاده عادی )
  همه چیزهای دیگه روoff میکنم تا از نت استفاده نکنه

 47. محپا می‌گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  من ایرانسلم رو 20000 تومن شارژ کردم دو روز دیگه شارژم شد 4800 تومن.. با 700 تماس گرفتم گفتن gprs از
  شارژ سیمکارتت کم کرده!! مگه بدون اطلاع دادن که ترافیکت یا زمان بسته ت تموم شده میتونه از شارژ سیمکارتم کم کنه؟
  لطفا جواب بدین. ممنون

  • کارتی می‌گوید:

   بله اگه packet-data یا همون mobile data روی گوشیتون روشن باشه، ممکنه بعضی برنامه‌ها به طور خودکار از اینترنت استفاده کنند و شارژتون کم بشه. زمانی که از اینترنت استفاده نمی‌کنید، حتما باید به خاطر داشته باشید که mobile data روی گوشیتون خاموش باشه.

 48. مهلا می‌گوید:

  منم دقیقا همین مشکلی که مهتا گفتو دارم (. گوشی من هواوی جی۷۰۰ هست. تنظیمات رو انجام دادم و E رو هم نشون میده. اما موقع باز کردن سایت ها انگار سعی میکنه وای فای رو پیدا کنه بازم. مثلا تو اپرامینی unable to connect.please review ur network setting میده. تو خود بروزر هم جایی برای تنظیم نوع اینترنت نداره. چکار کنم) تورو خدا یکی که داره راهنمایی کنه، ایرانسلیاش… هواوی داراااش بگین دیگ چیکار کنم

  • a.n.t می‌گوید:

   مهلا وای فای خاموش کن از اپرا. یا موزیلا استفاده نکن .از برنامه خود گوشی گوگل یا کرمه این دو از حجم کمتری هم استفاده میکنن

 49. somebody می‌گوید:

  ایا میشود از 2 بسته ایرانسل همزمان استفاده کرد ؟ مثلا یک بسته هفتگی بخریم و یک بسته نامحدود که از ساعت 2 بامداد فعال میشود ؟ ایا بعد از 2 بامداد از این بسته استفاده میشه یا روی همون بسته اول هست تا تموم بشه ؟

 50. دهقان می‌گوید:

  سلام من گوشيم آيفونه ميشه تنظيمات دستي رو يكي توصيح بده؟؟!!
  خواهش ميكنم!!!!!!‌!!!!!!

  • راکی می‌گوید:

   شما باید تو تنظیمات گوشیتون برید واول تنظیمات تماس بعد تنظیمات جی پی ار اس اگر ایرانسل باشه خطتون باید ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع رو بزنید انشاالله مشکلتون حل بشه

 51. باقری می‌گوید:

  من در مورخۀ 17/3/93 بسته 10 هزارتومانی 2گیگابایتی شارژ کردم .پیام فعال شد امد و من وصل شدم درست بعداز 15دقیقه اعتبارم تمام شد . من الان بیش از یک سال است که سیم کارتم را به این روش شارژ میکنم و یکماه استفاده میکنم . حال باید چگونه حق را بگیرم

  • پویا می‌گوید:

   سلام
   منم همین مشکل واسمپیش اومد۰به۷۰۰ زنگ بزنید و اطلاع بدید جریان رو
   بعد ی مدت دو سه ماهه کل شارز از دست رفته تونو بر میگردونن
   الته درصورتی که طرحتون اون لحظه اعتبار داشته

 52. حسین 647 می‌گوید:

  سلام من یه بسته 150 مگابایتی یه هفته ای ایرانسلو فعال کردم اما الان سر سه روز نشده علاوه بر اون 10 تومن دیگه ام به صورت شگفت انگیز شارژ کردم و با اینکه شارژ شگفت انگیز بوده اما باورتون نمیشه همش خود به خود تموم شده. من الان واقعا موندم دلیلش چیه. حتی بدون اینکه کد جدیدی بزنم همینجوری از شارژم کم میشه. خواهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم . گوشیم هوایی g610 هست. اینجوری که ایرانسل بیچارمون میکنه که!

  • کارتی می‌گوید:

   گوشی‌های هوشمند معمولا برنامه‌هایی روشون نصبه که به طور مرتب با اینترنت تبادل دیتا دارند و این باعث می‌شه از شارژتون کم بشه.
   وقتایی که از اینترنت گوشیتون استفاده نمی‌کنید، Data Network Mode، یا همون Mobile packet data رو غیر فعال کنید.

  • amir می‌گوید:

   من برای گوشی G610 تنظیمات پیدا نکردم! شما از کجا زدی

 53. Saghar می‌گوید:

  سلام.می خواستم بگم من تبلت سیم کارت خور دارم که نمیشه باهاش نه حرف زد،نه پیام داد.مددلش اسوز نکسوس سون هستش.برای شارژسیم کارتوبایددربیارم،چون جایی برای شماره گیری نپاره.جی پی ار اس هم نداره.اگه اونو نصب کنم،می تونم ازبسته های یک ماهه استفاده کنم؟باتشکر.

  • ناشناس می‌گوید:

   اینترنتی شارژ کنید

  • a.n.t می‌گوید:

   ساغر رو تبلت که جا نیسروی عکس گوشی رو صفه لمسی بزن کیبرد شماره میاد. ۲ اگه جا میخای تو بازار کیبرد هست میتونی باقیمت خدود سی هزار بخری از سی پی یو بغل تبلت استفاده کنی مثل لب تاب میشه .در ضنا همه تبلتها قابل تنظیم فقط باید از دستور خودشون استفاده کنی .

 54. امیر می‌گوید:

  سلام
  اینترنت گوشیم بلاک شده
  هر سایتی رو میخوام باز کنم میگه اینرنت شما توسط سرور بلاک شده
  چیکار انجام بدم تا درست بشه
  اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم

 55. 리 장 정 می‌گوید:

  باسلام
  ببخشيد من ي سوالي دارم در رابطه باwhats app
  پيش شماره هاي جديد0901
  ببخشيد اين پيش شماره ها ميتونن به واتس آپ وصل پشن؟؟
  خواهشمندم اگه نميشه سريع وصلش كنين
  و جواب منو بديد
  باتشكر فراوان از ايرانسل

 56. مهتا می‌گوید:

  سلام ممنونم از اطلاعاتتون. گوشی من هواوی جی700 هست. تنظیمات رو انجام دادم و E رو هم نشون میده. اما موقع باز کردن سایت ها انگار سعی میکنه وای فای رو پیدا کنه بازم. مثلا تو اپرامینی unable to connect.please review ur network setting میده. تو خود بروزر هم جایی برای تنظیم نوع اینترنت نداره. چکار کنم

 57. samaneh می‌گوید:

  گوشی من هواوی تنظیمات gprs از سایت اومده رو گوشیم حالا واسه نصب میگه input pin میخواد . چی هست؟؟؟

 58. malavan می‌گوید:

  اگر بعد از اینکه پیغام رو دریافت کردیم موبال پیغام بده که خلاصه نمایه ها پر است و جابرای ذخیره نداریم چه کنیم

 59. زهرا می‌گوید:

  سلام بسته 150 مگابایتی خریدم حجم دانلودش تموم شده 21 روز با زمان داره، هر کاری میکنم بسته جدید رو نمیتونم خریداری کنم؟

 60. پژمان می‌گوید:

  سلام من بسته4000تومنی 7روزه روخریدم میخواستم بدونم شارژباقیمونده روبسته بعدی مثلایک ماهه200مگابایتی میاد؟

  • مریم می‌گوید:

   گوشیه من دو سیم کارته هست یه همراه اول و یه ایرانسل گذاشتم الان اینترنت هر دو فعاله ولی من میخوام فقط با ایرانسل برم اینترنت ولی نمیشه هر بار وصل میشم از همراه اولم پول کم میشه شما بگید چیکار کنم که فقط با ایرانسل وصل بشم؟

   • فيجاني می‌گوید:

    سلام، من براي تنظيمات اينترنت تمام مراحل فوق را إنجام دادم، ولي اينترنتم فعال نشده، البته اينو بكم كوشيم سامسونك كرند دو سيم كارته كه سئم كارت اول همراه أوله و روي اون اينترنت فعال داشتم كه اونو غيرفعال كردم، ولي بازم اينترنت ايرانسلم فعال نميشه.

 61. ناشناس می‌گوید:

  سلام
  من اینترنت 3 ماهه ایرانسل با حجم 600 مگابیت رو فعال کردم ولی الان هنوز یک ماه نشده، نمی تونم از اینترنت استفاده کنم
  استعلام که میگیرم میگه 419231 مگابیت حجم دارم اما میتونم از 0 کیلوبایت اون استفاده کنم
  چیکار کنم که درست شه؟؟؟/

  ممنون

 62. محسن می‌گوید:

  سلام من گوشیمو فلش کردم حالا مشکل داره اینترنتم فصل نمیشه اصلا لطفا کمکم کنید بهم ایمیل بزنید

  • کارتی می‌گوید:

   وقتی گوشیتونو ریست یا به اصطلاح فلش می‌کنید، باید مجدد تنظیمات اینترنت ایرانسل رو دریافت کنید. نحوه‌ی دریافت تنظیمات در مطلب توضیح داده شده.

 63. هستی می‌گوید:

  سلام. مدل گوشی من sony xperia L و سیستم عامل هم اندروید هستش. همه تنظیماتی که گفتین رو هم انجام دادم. حتی تنظیمات دستی.
  بسته 1ماهه هم خریداری کردم. اون علامت E یا دوتا فلش برعکسی هم که گفتین بالای گوشی نمایان شده
  ولی با این حال نمیتونم به اینترنت کانکت بشم. میخواستم بدونم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

 64. الهه می‌گوید:

  سلام من میخوام از طریق وایمکس با گوشیم وصل بشم

  هر کاری میکنم نمیشه

  راهنمایی کنید لطفا

  من منتظر جوابتونم

 65. امیر می‌گوید:

  با پیامی که برام اومد اینترنت گوشیم فعال شد و هزینش هم ازم کم شد اما نمی تونم برم تو اینترنت
  لطفا اگر در خود گوشیم تنظیماتی داره
  راهنماییم کنید. گوشیم گلکسی اس تری هستش .

  • کارتی می‌گوید:

   همون طور که در متن توضیح داده شده، شما قبل از خرید بسته، باید تنظیمات Gprs رو روی گوشیتون دریافت و نصب کنید. و بعد از این که چک کردید و مطمئن شدید که گوشیتون به اینترنت میره، بعد بسته بخرید.

 66. علیرضا می‌گوید:

  ممنون از راهنمایی جامع و کاملتون.
  من samsung Galaxy note 3 دارم از طریق راهنمایی تون GPRS دستی وارد کردم.
  بدون هیچ مشکلی ردیف شد.
  بازم ممنون

 67. ali2000 می‌گوید:

  10هزارتومن شارژدارم ولی وقتی بسته2گیگابایتی رومیزنم میگه مبلغ کافی نیست.دلیل چیه؟

 68. جمال اسماعیلی می‌گوید:

  با سلام اینجانب یک دستگاه گوشی سامسونگ مدل s7582 خریداری کرده ام با توجه به راهنمایی شما در مورد
  تنظیم دستی دستگاه مراحل فوق را انجام و در لیست صفحه پروفایل ، mtnirancell-GPRS اضافه شده ولی باز
  اینترنت گوشی فعال نشد خواهشمند است اینجانب را راهنمایی فرمایید

 69. مرجان می‌گوید:

  سلام
  من حدود 1سال ونیمه از نت ایرانسل استفاده میکنم متاسفانه گاهی اتفاق می افته نت کلا قطع میشه هر کاری میکنم فعال نمیشه. میخواستم ببینم راهی داره مثل انتن گوشی ک قطع میشه با زدن کد بر میگرده برای نت هم همچین کاری کرد؟

 70. زینب دارابی می‌گوید:

  سلام من تازه یه آی پد گرفتم یه سیم کارت ایرانسل گذاشتم روش برای وصل شدن به اینترنت ولی نمی دونم چطوری اینترنتشو فعال کنم البته آی پدم قابلیت مکالمه نداره

 71. ایمان ناظمی هرندی می‌گوید:

  واقعأ نحوه اطلاع رسانی و آموزش شما در این زمینه عالی بود؛مطمئنم ابتدایی ترین افراد هم به راحتی توجیح شدند؛من خودم تازه ایرانسل خریدم و هیچی در مورد نحوه اتصال به اینترنت ایرانسل نمیدونستم///ممنون

 72. ایمان می‌گوید:

  باسلام اینترنت سه ماهه ایرانسل چقدر حجم میده ,منظورم دوازده هزارتومنی سه ماهه ست,باتشکر

 73. yahya می‌گوید:

  سلام
  ببخشید این بسته ی gprs که سه ماهه است و 12000تومنیه چند GBگیگاباته؟
  مرسی

 74. علیرضا می‌گوید:

  سلام ببخشید من طرح شماره 1 را گرفتم.وقتی یه اس ام اس فعال سازی واسم اومد توش نوشته بود روزانه … .میخواستم بدونم یعنی هر روز از من 1000 تومان کم میشود؟

  • ناشناس می‌گوید:

   نه علیرضا جان
   منظورش اینه که اینترنت روزانه با قیمت 1000 تومان برای شما فعال شد و اگر روز بعدی بخواهید باید بازم درخواست بدین

  • ناشناس می‌گوید:

   نخیر-یکبار خرید میکنید و یک بار قیمت تعرفه از حساب شارژ شما کم میشه و زمانی که بسته تموم میشه دیگه اینترنت با شارژ اصلی استفاده میکنه…(معنی یک روزه این نیست که هر روز 1000 تومن میگیرن،اعتباریه ها)

 75. ناشناس می‌گوید:

  داداش دمتگرم خیلی خوب راهنمایی کردی من از روش دوم رفتم کارکرد تو تبلت . واقعا مممنون از زحمات

 76. مهدی می‌گوید:

  سلام.. بسته های gprs ایرانسل با چه سرعت هایی ارائه میشوند؟

 77. سمیرا می‌گوید:

  سلام
  میبخشین این راهنمایی ک درباره فعال کردن gprs گفتین
  مسیرشو انگلیسی گفتین اگر تبلتم زبان فارسی باشه
  چطوری این مسیر رو اجرا کنم..چون هر چقدر گشتم نتونستم
  پیدا کنم…چون زبانم فارسی بود….میشه مسیره فارسیشو هم بگین؟؟؟؟؟
  ممنوووون میشم:)
  ساییتتونم خیلی عالیههههه♥♥♥

 78. رفیعی می‌گوید:

  سلام گوشی من هواوی جی 610 هست ولی برای اینترنت میگه تنظیمات این گوشی موجود نیست. دستورالعمل بالا رو هم انجام دادم ولی نشد! ممنون میشم کمکم کنین

 79. فاطیما می‌گوید:

  سلام من تنظیمات GPRS رو انجام دادم دستی و چه با پیام که خود ایرانسل تنظیمات رو میفرسته
  تبلت من گلکسی تب 7.2 هست ولی فقط نیم ساعت اینترنت داتم و الان سه روزه دارم خودمو میشکم تا بتونم وصل بشه نمیشه
  نمیدونم دیگه چیکار کنم بخدااااا؟ لطفا کمکم کنید تا این همه اعصاب من داغون و خط خطی نشه
  مرسی ازتون
  مدل دقیق تبلت هم: GT-P3100 هست
  ممنونم ازتون

 80. مهدی می‌گوید:

  در صورت اتمام مهلت استفاده : به طوریکه طرح 30 روزه من روزش تموم شده ولی حجمش باقی مانده. راهی هست که فقط روز رو تمدید کنیم؟

 81. موسوی می‌گوید:

  چه فایده که همیشه شبکه با مشکل مواجه؛سرعت پایین؛تازه نه اپرا ؛نه هیچ بروزر دیگه ای کار نمیده با اینکه ایرانسل اولین شبکه ای بود که اینترنت همراه را اورده بود ولی اژ همه عقب افتاد
  یک فکری به حال ما اهوازیها بکنید که وضعیت اینترنت خط ایرانسل افتضاحه بزور تا یگ صفحه ای باز کنه

 82. مجتبی می‌گوید:

  با سلام .. میشه بهم راهنمایی بکنین که این تعرفه ها شب ها رایگان هست یا خیر ؟

 83. مجید کرمانی می‌گوید:

  سلام من یک گوشی هواوی دارم تنظیمات جی پی ار اس نمیومد با راهنمایی عالتون تونستم فعالش کنم واقعا ازتون ممنونم